Pro maminky & tatínky

Užitečné rady pro maminky a tatínky, jak na výchovu dětí, jak rozpoznat příznaky dětských nemocí, a celkově návody, jak z těch andílků a  ďáblíků vychovat slušné dospěláky a přitom se nezbláznit.

sids

Každý novopečený rodič dělá vše proto, aby jeho miminko bylo v bezpečí, zdravé a prospívalo. Bohužel i v dnešní době se stává, že kojenec bez konkrétní příčiny zemře ve spánku. Syndrom náhlého úmrtí kojence stále straší mnoho rodičů a má nejasnou příčinu.

Číst dál...

V případě, že ze svých dětí chcete vychovat samostatné, silné osobnosti, rozhodně nezapomínejte na domácí práce. Maminka není služka, ani pokojská v hotelu, která vše zajistí a zařídí. Ve společné domácnosti se mají o pořádek a čistotu starat všichni.

Číst dál...

V tropických vedrech rozhodně nepoužívejte plenku nebo šátek přes korbičku kočárku. Během chvíle se může teplota v kočárku zvýšit až o několik stupňů,

Číst dál...

Především v zimním období, kdy netráví děti většinu času venku, se lehce a rychle šíří rotavirové gastroentritidy. Toto průjmové onemocnění virového typu je ve většině případu doprovázeno horečkou a zvracením. Nejvíce ohroženy jsou děti ve věku do pěti let.

Číst dál...

Stalo se vám někdy, že se vaše malé dítě vzbudilo vystrašené, křičelo a plakalo? Víte jaký rozdíl, je mezi nočním děsem a noční můrou?

Číst dál...

Zbožňujete vánoční výzdobu a máte obavy, že s batoletem v domácnosti se to prostě nedá nazdobit a natož udržet v bezchybném stavu? Pravdou je, že i s batoletem si můžete užít načančané Vánoce.

Číst dál...

Představte si, že stojíte na istrijské magistrále a na zadních sedačkách s vámi sedí malý satánci a saně, kteří vás chtějí sežrat, protože jsou stejně jako vy unaveni z dlouhé cesty.

Číst dál...

Dětské kroužky

Co dělat s dětmi které se po škole nudí a vymýšlí lumpárny? Určitě je přihlásit na nějaký kroužek. Ale nesmí být zase zaměstnány 5 dní v týdnu.

Číst dál...

Být v dnešní době rodičem je jedná z nejtěžších v životě vůbec. Každý si dokážeme představit, jaký chceme mít vztah se svým dítětem a jakého člověka chceme vychovat, ale daří se to vždy správně?

Číst dál...

imunita

Nejen nové prostředí ve školkách a školách má za následek velký nárůst nemocných dětí, především respirační onemocnění.

Číst dál...