Pro maminky & tatínky

Užitečné rady pro maminky a tatínky, jak na výchovu dětí, jak rozpoznat příznaky dětských nemocí, a celkově návody, jak z těch andílků a  ďáblíků vychovat slušné dospěláky a přitom se nezbláznit.

Nastává snad nejkrásnější období v roce, které si i maminky chtějí užít v pohodě a poklidu. S vánoci je spojeno mnoho povinností, které je potřeba stihnout a zařídit. Mezi ty méně příjemné patří také předvánoční úklid.

Číst dál...

V tropických vedrech rozhodně nepoužívejte plenku nebo šátek přes korbičku kočárku. Během chvíle se může teplota v kočárku zvýšit až o několik stupňů,

Číst dál...

ditě-a-mobil

Známe to asi všichni, máme toho v práci až nad hlavu, pak rychle domu, uklidit, rozvést děti na kroužky, pak zpět domů, večeře, úkoly do školy…

Číst dál...

Stalo se vám někdy, že se vaše malé dítě vzbudilo vystrašené, křičelo a plakalo? Víte jaký rozdíl, je mezi nočním děsem a noční můrou?

Číst dál...

Dětská chůvička aplikace

Každý rodič se snaží udělat vše pro své dítě. Nakoupí veškeré nezbytnosti, jako jsou pleny, postýlka, zavinovačka, pyžámko, ponožky, vanička, krém na zadeček, dětské ubrousky, šetrné hračky atd. Nezapomeňte ale také na nákup kvalitní dětské chůvičky.

Číst dál...

Představte si, že stojíte na istrijské magistrále a na zadních sedačkách s vámi sedí malý satánci a saně, kteří vás chtějí sežrat, protože jsou stejně jako vy unaveni z dlouhé cesty.

Číst dál...

Ne jeden z rodičů si pokládá často otázku, jak správně motivovat dítě, aby se více snažilo - ve škole, při sportu, u domácích prací a podobně. Mnohokrát to dětem můžeme říkat sem a tam, ale stále je to málo nebo to nemá přijatelný výsledek.

Číst dál...

Být v dnešní době rodičem je jedná z nejtěžších v životě vůbec. Každý si dokážeme představit, jaký chceme mít vztah se svým dítětem a jakého člověka chceme vychovat, ale daří se to vždy správně?

Číst dál...

sids

Každý novopečený rodič dělá vše proto, aby jeho miminko bylo v bezpečí, zdravé a prospívalo. Bohužel i v dnešní době se stává, že kojenec bez konkrétní příčiny zemře ve spánku. Syndrom náhlého úmrtí kojence stále straší mnoho rodičů a má nejasnou příčinu.

Číst dál...

V případě, že ze svých dětí chcete vychovat samostatné, silné osobnosti, rozhodně nezapomínejte na domácí práce. Maminka není služka, ani pokojská v hotelu, která vše zajistí a zařídí. Ve společné domácnosti se mají o pořádek a čistotu starat všichni.

Číst dál...