Videa

V tomhle super videu uvidíte, jak málo stačí miminku ke štěstí...tohle miminko se jmenuje Ethan, je mu devět měsíců, a neuvěřitelně se baví při trhání novin. Mrkněte na něj, rozhodně vám rozjasní den, jeho smích je totiž neuvěřitelně nakažlivý.

 

 

Číst dál...

Blíží se nám volby do Parlamentu ČR, a s nimi i volební kampaň. Zajímavou kampaň vyzývající lidi, aby šli k volbám a nebáli se volit malé strany, iniciovalo pár lidí na webu Vymentepolitiky.cz. Tuto iniciativu podpořilo spousta známých osobností, mimo jiné Aneta Langerová, David Koller, Viktor Preis, skupina Nightwork jako celek i Vojta Dyk samostatně, Aňa Geislerová, Kryštof Hádek, Marta Kubišová a další.

Za nejvtipnější považuju následující videoklip k písničce Vyměňte politiky od Nightwork:

 

Číst dál...

Pamela Andersonová natočila reklamu pro organizaci PETA, která se zabývá ochranou zvířat a je známá svými kontroverzními propagačními materiály, na kterých modelky pózují nahé na protest proti kožešinám ze zvířat a pod.

V této reklamě hraje Pamela Andersonová policistku na letišti, která kontroluje lidi, aby neprošli s čímkoliv z pravé kůže nebo kožešiny. Vzhledem k tomu, že se v reklamě objevují nazí lidé a i samotná Pamela Andersonová předvede pár lechtivých gest s mladíkem, kterého kontroluje, byla tato reklama v USA zakázána...prostě klasika, přes puritánské američany neprojde nahota, ale násilí a drogy bez problémů :-)

Podívejte se na reklamu PETA s Pamelou Andersonovou

 

Číst dál...

Výborná a vtipná reklama na pivo IPA, které u nás není moc známé. Každopádně, takhle to dopadá, když si smrtka ráda přihne...

Číst dál...

Pokud se máte rádi seriál Dr. House, pak budete zbožňovat tuto hudební vsuvku z dílu The Choice /Volba/ ze 6. série, ve které doktoři House, Chase a Foreman zpívají na karaoke písničku Midnight Train to Gorgia od Glady's Knight and the Pips. Věřím, že si je užijete stejně jako já!

 

 

 

Číst dál...

V tomhle klípku pražský primátor Pavel Bém s bavičem Petrem Čtvrtníčkem parodují klasickou loňskou reklamu na Vodafone. Je to celkem zábavná podíváná....i když Pavle...na těch nohách je potřeba ještě zapracovat :-)

Mrkněte se sami! To by bylo, aby to s takovou Pavel Bém Topolánkovi nenandal :)

Číst dál...

Tohle video už je staré některý ten pátek, ale možná si pamatujete, jak nějaký vtipálek udělal pornokomiks, jehož hlavními aktéry byla Miss Taťána Kuchařová a Milan Richter.

Strhla se kolem toho strašná aféra a byla dokonce vypsaná odměna na dopadení daného člověka. Respektive pan Richter se domníval, že za tím je obrovské spiknutí s účelem poškodit ho.

Tohle video vytvořil tvůrce onoho komiksu, aby mu ukázal, jak jednoduché je vytvořit takový komiks, jak dlouho to trvá, co je k tomu potřeba a kolik ho to stálo.

 

Číst dál...

Tohle video je pořádná psina a je s českými titulky, takže jsem si jistá, že pobaví i ty, kteří neumí anglicky. Dejte vědět, jak se Vám líbilo přidáním komentáře.

Číst dál...