Pro maminky & tatínky

Užitečné rady pro maminky a tatínky, jak na výchovu dětí, jak rozpoznat příznaky dětských nemocí, a celkově návody, jak z těch andílků a  ďáblíků vychovat slušné dospěláky a přitom se nezbláznit.

Je začátek školního roku a jako každoročně je toto období spojeno se zahajováním pravidelných zájmových kroužků pro děti. Ty jsou stále velmi oblíbené, a rozhodně ne bezdůvodně!skola

Číst dál...

antikoncepce maminky

Požadavky maminek na antikoncepci bývají často ovlivněny shonem, který okolo dítěte či dětí panuje. Které metody dokážou splnit jejich přísná kritéria?

Číst dál...

Čeká vás a vaše dítě nástup do školky? Vy sama chcete plakat při pomyšlení na nástup do školky, copak asi musí prožívat vaše dítko? Vaši ratolest čeká další velká životní kapitola, udělejte maximum pro to, aby tuto kapitolu vzalo co nejlépe. Počítejte i se slzami, pláčem, vztekem či "vydíráním".

Nástup do školky bez pláče

Číst dál...

pohadky od maminky

Ačkoli se často říká, že dnešní mladá generace má problémy se slovní zásobou a moderní doba techniky a zkratek ke zlepšení situace skutečně moc nepřispívá, pravdou je, že učení se nových slov bylo pracnou a dlouhodobou záležitostí i v minulosti. Jak tedy dětem co nejefektivněji a nejsnadněji rozšířit slovní zásobu?

Číst dál...

noseni deti v satku

Jste nastávající maminka nebo máte už své miminko u sebe a zvažujete nošení drobečka v šátku nebo nosítku? Proč ne? V dnešní době se nošení dětí rozmohlo na tolik, že už se nad tím lidé tolik nepozastavují, jako tomu bylo před několika lety. Stále ale najdete spoustu lidí, kteří nošení dětí v šátku či nosítku odsuzují.

Číst dál...

anja

Maminky, ženy, dívky…sníte o vlasech, které vám bude každý závidět, budou oslnivě lesklé, zdravé, pevné, jednoduše upravitelné a provoněné? Mít takové vlasy se Vám zdá být nemožné? Omyl! My víme, jak takových vlasů dosáhnout. Vyzkoušeli jsme vlasovou kosmetiku Kérastase a řekneme vám jedno: „wow“. Trápí vás nejen během těhotenství nebo mateřství vzhled a zdraví vaší hřívy? Tak pojďte do boje s námi!

Číst dál...

letní školka

 

Za námi je zima a těšit se můžeme na léto a teplé dny. Děti asi nejvíce řeší prázdniny, kde a s kým je budou trávit. Vy ale přemýšlíte nad tím, jak můžete během léta posílit imunitu vašich děti, protože v zimních měsících jste neustále řešili rýmy a kašle.

Číst dál...

Rádi byste svému dítěti pořídili cyklistickou helmu, ale přesně nevíte, na co se máte při její koupi zaměřit? Rádi Vám pomůžeme s rozhodováním, která je ta pravá.deti

Více info

V létě se bez opalovacích přípravků rozhodně neobejdete, obzvlášť pokud se chystáte dovolenou strávit u moře.rakovina kuze

Číst dál...

Narodí se Vám v brzké době miminko? Už teď je vhodná doba přemýšlet o tom, jestli budete používat dudlík, a pokud ano, jaký vybrat. Na trhu se nachází nespočet výrobců (MAM, Avent, Nuk, Suavinex atd.) a vybírat si můžete podle velikostí, materiálu, tvaru apod.dudlik

Více info