Mateřství

cisteni zubu detiMáte doma batole, kterému se prořezávají první zoubky a nevíte, kdy začít s čištěním? Okolo prvního čištění zubů traduje spousta názorů, kde je ale pravda?

Číst dál...

Máte dítě předškolního, nebo i školního věku? V tom případě byste se měli seznámit alespoň  se všemi „obvyklejšími“ nemocemi, kterými se můžou Vaše děti nakazit. Pátá a šestá nemoc nejsou tak známe jako např. spalničky, neštovice, příušnice či zarděnky, přesto se poměrně často v dětském kolektivu vyskytují.

Pátá a šestá nemoc

Číst dál...

dudlikZaložit fungující rodinu je nejtěžší úděl na světě. Možná ještě těžší je udržet rodinu pohromadě po celý život. Proto je pro spoustu z nás plánování velmi důležité.

Číst dál...

Doneslo si dítě ze školky roupy a Vy nevíte, jak na ně? V následujícím článku Vám poradíme.dite nocnik

Číst dál...

dítěJste rodič a řešíte "správnou" výchovu dětí? Patříte k těm rodičům, kteří mají rádi řád a disciplínu nebo jste zastáncem raději toho, že má mít dítě vlastní volnost? Jak se říká, všeho moc škodí, ale kde je ta správná míra, že?

Číst dál...

bříško

Dítě je ten největší dar na světě a jistě mi dáte za pravdu, že bychom pro jeho zdraví udělali cokoliv na světě.

Číst dál...

nitrodelozni telisko antikoncepce

Přemýšlíte o vhodné antikoncepční metodě a zvažujete nitroděložní tělísko? Pojďme se společně podívat, pro koho jsou nitroděložní tělíska vhodné.

Tělíska mají čím dál tím větší oblibu u mnoha žen, jsou totiž bezpečná, velmi spolehlivá a když se počáteční cena rozpočítá na měsíce, pak i cenově dostupná pro každého. Díky tělísku už nebudete každé ráno či večer myslet na spolknutí pilulky, zahodit můžete i prezervativ (pokud tedy provozujete bezpečný sex s jedním partnerem).

Číst dál...

Je začátek školního roku a jako každoročně je toto období spojeno se zahajováním pravidelných zájmových kroužků pro děti. Ty jsou stále velmi oblíbené, a rozhodně ne bezdůvodně!skola

Číst dál...