SOUTĚŽE

cekame detatko

Chystáte se otěhotnět nebo už čekáte miminko a chtěly byste nějak snadno a rychle načerpat všechny potřebné informace, ale přitom nějak nemáte čas začíst se do potřebné literatury? Co vyzkoušet audioknihy? Můžete je poslouchat v autě, na MP3 přehrávači při cvičení nebo třeba při relaxaci ve vaně.

Tentokrát pro vás váme 3 poukazy na audio knihu Čekáme děťátko od Martina Gregora a Miloše Velemínského, kterou pro vás převyprávěla Zdeňka Žádníková Volencová.  Ceny  v hodnotě 399  kč do soutěže věnoval server Progresguru.cz, který nabízí audioknihy zaměřené na osobnostní rozvoj a vzdělávání.  

cleo chat dor sada

A máme tu také soutěž pro dámy, v níž můžete vyhrát sadu parfémované vody a deodorantu Cleo Chat D'Or, kterou do naší soutěže věnoval eshop MocDobre.cz, na kterém koupíte nejen kosmetiku, ale také čistící a prací prostředky z dovozu za super ceny. K zapojení se do soutěže stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky.

Soutěž probíhá od 8. 3. do 15. 3. 2016.

Soutěž je ukončena. Výherkyní se stává Zuzana Frömlová z Bechyně. Gratulujeme!

lr aloe vera spray první pomoci

Chcete vyhrát Aloe Vera spray první pomoci od kosmetické firmy LR? Zapojte se do naší nové soutěže! Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky a vyplnit náš formulář!

Cenu v hodnotě 469 Kč do soutěže věnoval eshop LR-Health-Beauty.eu, v jehož sortimentu najdete nejen kosmetické a výživové doplňky firmy LR, ale také krásné modní doplňky a parfémy.

Soutěž probíhá  od 3. 3. 2016 do 11. 3. 2016.

Soutěž je ukončena. Výherkyní se stala Petra Radousová z Litoměřic. Gratulujeme!

Deti z Bullerbynu

Milé včelky! Máme pro vás další soutěž! Tentokrát cenu do soutěže věnoval server Audiotéka.cz, na kterém najdete velké množství audioknih v češtině i jiných jazycích. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a audiokniha Děti z Bullerbynu namluvená Libuškou Šafránkovou může být vaše!

Soutěž probíhá od 8. 3.  do 22. 3. 2016.