Dětská chůvička aplikace

Co je třeba zvážit při nákupu dětské chůvičky?

Každý rodič se snaží udělat vše pro své dítě. Nakoupí veškeré nezbytnosti, jako jsou pleny, postýlka, zavinovačka, pyžámko, ponožky, vanička, krém na zadeček, dětské ubrousky, šetrné hračky atd. Nezapomeňte ale také na nákup kvalitní dětské chůvičky.

Snadné použití

Spolehlivá dětská video chůvička by měla být uživatelsky přívětivá. Což znamená, že by ji  měli zvládnou i netechničtí rodiče či prarodiče miminka. Žádná složitá nastavení nebo nesrozumitelný návod, jen snadné monitorování miminka.

Spolehlivost

Udržení nejvyšší úrovně kvality v průběhu času. To je chůvičky pro děti, kterou všichni rodiče potřebují. Při výběru dětské chůvičky buďte opatrní. Spolehlivost, zabezpečení a funkce. Vlastnosti, na které bychom se měli zaměřit při nákupu dětské video chůvičky.

Nastavení citlivosti

Ať už se jedná o nastavení citlivosti zvuku nebo světla, je dobré, aby dětská chůvička s kamerou tuto možnost měla. S citlivostí na zvuk nic neprojde bez povšimnutí. Díky nastavení citlivosti světla nebudete spící dítě budit nepříjemným přímým světlem.

Varování, upozornění a alarm

Hlavní myšlenkou dětské chůvičky je upozornit vás v případě neočekávané aktivity. Spolehlivá dětská video chůvička by měla vydávat hlasitý zvukový signál, který dospělého rodiče v případě pototřeby i vzbudí. 

Mnohé moderní aplikace chůvička vydávají signály, díky kterým rodič na první pohled pozná, že je něco v nepořádku. Další funkcí špičkové aplikace dětská chůvička je detekce pohybu, která vás upozorní i na sebemenší pohyb miminka.

Přidané funkce

Dětská chůvička aplikace zahrnuje možnost měření teploty nebo dokonce vlhkosti v místnosti. Ty lepší aplikace dětské chůvičky přehrávají ukolébavky a bílé šumy, které dítě uklidní a uspí. Užitečnou funkcí je určitě obousměrná komunikace nebo funkce obraz v obraze, která zajistí, že při monitorování dítěte můžete zařízení používat k běžnému použití.

Zabezpečení

Pokud jde o bezpečnost našich dětí, je to nejvyšší priorita. Dětská chůvička s kamerou by měla být bezpečně šifrovaná a měla by šifrovat veškerou komunikaci. 

Cena

Jako rodič si musíte při vybírání dětské chůvičky myslet na všechny požadavky. Jednou z nich je i příznivá cena.

Proč je Annie Baby Monitor spolehlivá dětská video chůvička?

Po celé generace byly děti pod neustálým dohledem svých matek. V poslední době začali rodiče používat novinku aplikaci dětské chůvičky. Tyto aplikace nejenže nahrazují klasické hardwarové chůvičky, ale jsou spolehlivější, bezpečnější a mají také několik nových nezbytných funkcí, které zajišťují bezpečnost vašeho dítěte.

Aplikace Annie baby monitor je navržena tak, abyste se nemuseli neustále dívat na obrazovku dětské chůvičky. To vám umožní v klidu vykonávat různé činnosti a zároveň mít neustálý přehled o dítěti. Tato aplikace chůvička vás okamžitě upozorní na náhlou aktivitu. Funkce upozornění je spojena nejen se zvukem dítěte, ale také s jakýmkoli pohybem v místnosti.

Funkce detekce pohybu umožňuje detekovat jakýkoli smyslový podnět. Nastavení citlivosti detekce zvuku a pohybu je na vás. Nic neprojde bez povšimnutí. Pokud je navíc detekován jakýkoli pohyb, aplikace chůvička okamžitě začne nahrávat video, na které se můžete zpětně podívat a zjistit, co vaše dítě probudilo.

Často se stává, že se dítě náhle probudí a vy nejste nablízku. Díky funkci obousměrného přenosu zvuku můžete své dítě okamžitě uklidnit. Stačí stisknout tlačítko mikrofonu a můžete své dítě okamžitě uklidnit nebo s ním mluvit. Pokud váš hlas nestačí, můžete pustit ukolébavky nebo bílé šumy, které dítě určitě uklidní, popřípadě i uspí.

Jak funguje Annie baby monitor?

Potřebujete alespoň 2 zařízení, které máte doma - smartphone, tablet, Macbook, Apple hodinky atd. Jedno zařízení bude sloužit jako rodičovská jednotka a druhé bude dětská jednotka. Dětskou jednotku nechejte poblíž dítěte. Na rodičovské jednotce můžete dítě sledovat. Stačí stáhnout aplikaci dětská chůvička do obou zařízení a spárovat je. Po spárování může začít monitorovat. 

Jak začít monitorovat s Annie Baby Monitor?

Jaké jsou funkce Annie baby monitor?

Rodiče mohou snadno kontrolovat své děti odkudkoli. Annie Baby Monitor, aplikace dětská chůvička, nabízí neomezený dosah na WiFi, E, 3G, 4G, LTE a 5G. Úžasné, že? A to není všechno!

Aplikace Annie Baby Monitor toho nabízí mnohem více. Můžete se spolehnout na vysoce kvalitní obraz a zvuk. Vidět a slyšet své dítě nebylo nikdy jednodušší! Pokud se vaše dítě probudí a začne plakat, můžete stisknout tlačítko mikrofonu a promluvit na něj. Dítě se okamžitě uklidní, když uslyší váš hlas. Tato dětská chůvička má přehrávač s uklidňujícími ukolébavkami a bílým šumem.

Záznam aktivit vám pomůže sledovat kvalitu spánku dítěte. Znalosti jsou vším. I když je v místnosti tma, budete vědět, zda je vaše dítě vzhůru, nebo ne. 

Aplikace dětská chůvička detekuje pohyb a hlas. Chytrá oznámení vás v případě potřeby upozorní - detekce pohybu či zvuku, ztráta internetového připojení, stav baterie atd.

Annie Baby Monitor podporuje kamery HOMEKIT a ONVIF. Takže pokud takovou kameru vlastníte, stačí ji spárovat s telefonem s nainstalovanou aplikací Annie Baby Monitor. 

Jste fanouškem iOS nebo Androidu? Obojího? Žádný problém, aplikace podporuje více platforem, což znamená, že můžete snadno spárovat zařízení se systémem iOS a Android.

Kde je aplikace Annie baby monitor ke stažení a kolik stojí?

Aplikaci dětské chůvičky si můžete stáhnout z App Store nebo Google Play.

Aplikace Annie Baby Monitor je finančně dostupná chůvička. Nabízí předplatné - týdenní, měsíční, roční. Cena se pohybuje od 3,00 Kč–1 259,00 Kč. K dispozici je zdarma 3-denní zkušební verze. Vyzkoušejte si všechny funkce a pak se rozhodněte, jaké předplatné si chcete zakoupit.

Navíc tým Annie sezónně poskytuje slevy až 50 % na iOS zařízení. Sledujte Annie Baby Monitor na sociálních sítích a nenechte si tuto skvělou slevu ujít!

Tato aplikace dětská chůvička, Annie Baby Monitor, se stane nepostradatelným pomocníkem v péči o vaše miminko. Přesvědčte se sami.