Celebrity

Těm šťastnějším z Vás, kteří už shlédli film Stmívání (Twilight) je jasné, o koho se jedná ať už řeknu Robert Pattinson nebo Edward Cullen, a pro ty z Vás, kdo to ještě nestihli...tohohle týpka možná znáte z filmu Harry Potter a ohnivý pohár (Harry Potter and the Goblet of Fire) jako Cedrica Diggoryho.

Ačkoliv v Harrym Potterovi zaujal Robert jen výjimečně, ve Stmívání je tomu naopak, a řekla bych, že minimálně ženskou polovičku diváků zaujal téměř bezvýhradně...

V tomto článku se dozvíte více nejen o herci, hudebníkovi a modelovi Robertu Pattinsonovi, ale i o postavě, kterou ztvárnil v prvním díle ságy Stmívání, sexy upírovi Edwardu Cullenovi.

 

Číst dál...

Benedict CumberbatchKaždý, kdo alespoň trochu sleduje televizi nebo zajde občas do kina, se už určitě setkal se jménem Benedict Cumberbatch.

Hlavní hrdina televizního Sherlocka se celým jménem jmenuje Benedict Timothy Carlton Cumberbatch. Tento charismatický anglický herec se narodil 19. července v roce 1976 do herecké rodiny (matka Wanda Ventham a otec Timothy Carlton). Studium započal na soukromé škole Brambletye v západním Sussexu a dokončil na univerzitě v Manchesteru. V herectví se dále vzdělával na Londýnské Academy of Music and Dramatic Art. Během studií si udělal roční pauzu, kterou strávil výukou angličtiny v klášteře v Tibetu.

Číst dál...

Tohoto asijského Johnnyho Deppa si možná pamatujete z filmu Klan létajících dýk, který nedávno pozdě v noci vysílala české televize.

Klan létajících dýk je film podobný slavnému čínskému filmu Tygr a drak, který byl oceněn Oscarem a zahrála si v něm i hlavní představitelka z Tygra a draka Ziyi Zhang.

Mně osobně Klan létajících dýk učaroval mnohem víc než Tygr a drak a doporučuju ho všem, kdo mají rádi čínské filmy.

Takeshi Kaneshiro se narodil 11. října 1973 ve městě Taipei na Taiwanu. Jeho matka je původem Taiwaňanka, otec Japonec z Okinawy. Protože byl během dospívání na střední škole šikanován kvůli smíšenému původu, přestoupil na Taipei American School, kde se mohl naučit výborně anglicky . Mimo jiné mluví ještě mandarínsky, taiwanským jazykem Min Nan, kantonsky a japonsky.

 

Číst dál...

Dle zpráv amerického bulvárního tisku se hvězdy seriálu Heroes (Hrdinové) Milo Ventimiglia, který hraje Petera Petrelliho a představitelka Claire Bennetové Hayden Panettiere, koncem února rozešli po více než rok trvajícím vztahu.

Zdroj blízký oběma hvězdám uvedl, že šlo o "konflikt životních stylů". Zatímco Milo Ventimiglia se chtěl věnovat práci a své produkční společnosti, Hayden chtěla spíš chodit po hollywoodských večírcích.

 

 

 

Číst dál...

Patříte k příznivcům seriálu How I met your mother a líbí se Vám Robin Sherbatsky? Pak se v tomto článku dozvíte něco více nejen o postavě Robin Sherbatsky, ale i o její představitelce Cobie Smulders. Naleznete zde i populární videoklipy k hitům Let's Go to the Mall a Sandcastles in the Sand.

Kdo je Robin Sherbatsky?

Robin Sherbatsky pracuje jako televizní reportérka na stanice Metro News One. Robin přivedl do party Ted, když se do ní bláznivě  zamiloval na první pohled a hned na prvním rande jí řekl, že ji miluje, což asi neměl dělat...každopádně později spolu nějakou dobu chodili, ale pak se rozešli.

Číst dál...

Představitelce neohrožené Buffy, přemožitelky upírů Sarah Michelle Gellarové, která si nedávno změnila příjmení podle svého manžela a jejímu manželovi Freddiemu Prinzovi Jr. známému např. z filmu Taková normální holka se 19. září 2009 narodilo jejich první dítě - holčička.

To, že očekávají svého prvního potomka oznámili v dubnu 2009.

Holčička dostala jméno Charlotte Grace Prinzeová.

Pár se dal dohromady při natáčení filmu Vím, co jsi udělala minulé léto a poté se spolu objevoval i v sérii komedií Scooby Doo.

Gratulujeme a přejeme, ať vám dělá jen radost!

Číst dál...

Tohoto charismatického herce znáte ze seriálu How I met your mother, kde hraje nenapodobitelného Barneyho Stinsona. V tomto článku se dozvíte něco víc nejen o Barneym Stinsonovi, ale i o jeho představiteli Neilu Patricku Harrisovi, jeho soukromém životě, ostatních filmech, které natočil a taky v něm najdete pár zábavných odkazů spojených s postavou Barneyho Stinsona.

 

 

 

 

Číst dál...

Angelina Jolie patří k mým nejmilejším herečkám. I když je to trochu potvora, jsem si jistá, že uvnitř je dobrý člověk, který se snaží pomáhat i jiným. Koneckonců to dokazuje nejen svými dobročinnými aktivitami, ale i tím, že adoptovala několik dětí z různých koutů světa. V současnosti žije se svým hereckým kolegou a idolem mnoha dívek - Bradem Pittem, s nímž má tři děti. V tomto článku se dozvíte něco víc o jejím životě, filmech a pár zajímavostí.

 

 

 

Číst dál...