Rady a tipy

stepan

Sluch je jedním z nejdůležitějších lidských smyslů, je základním prostředkem komunikace a dorozumění. Na světě je více než 360 milionů lidí s omezující ztrátou sluchu; téměř 32 milionů z toho jsou děti. Jedním z nich byl dnes už jedenáctiletý Štěpán. Představte si to úplně malé dítě, plné života, které se od narození vyvíjelo stejně jako jeho vrstevníci, ale pak si jeho rodiče vyslechli zdrcující zprávu...

Číst dál...

azylovydum 71

Dětem v azylových domech Českého červeného kříže teď může pomoci každý! Stačí do 19. dubna zajít do hypermarketu Globus a zakoupit výrobek Procter & Gamble, jako například plenky Pampers, vložky Always, produkty vlasové péče Head & Shoulders a Pantene, výrobky pro péči o domov a o tkaniny Ariel, Bonux, Lenor a Jar nebo produkty pro muže Old Spice a Gillette. 1 % z ceny výrobků poputuje prostřednictvím Českého červeného kříže k těm nejpotřebnějším, k dětem.

Číst dál...

holcicka kochlearni implantat

Věděli jste, že až 5% lidí je trvale nedoslýchavých? Řešením může být kochleární implantát! V životě existuje hodně situací, kdy má sluch svoji roli. A v některých okamžicích je sluch nejdůležitější ze všeho. Dar sluchu je pro většinu lidí samozřejmostí, pro nedoslýchavé ale znamená jeho navrácení nový život, který mohou mít díky pokrokům moderní medicíny.

Číst dál...

s malou pomoci k velke radosti

Společnosti Procter & Gamble a Globus spustily projekt s názvem “S malou pomocí k velké radosti” na pomoc dětem v nouzi prostřednictvím Českého červeného kříže. Zakoupením produktů P&G (například Pampers, Lenor, Ariel nebo Gillette) v hypermarketech Globus může nákupem pomoci každý. 1 % z ceny nákupu poputuje prostřednictvím Českého červeného kříže k dětem, které to potřebují. Akce potrvá až do 19. dubna 2017.

Číst dál...

Myslíte si, že je čas na zbavení plínek u vaší ratolesti, ale nejste si jistí, zda je ten správný věk nebo jak na to?

dite nocnik

Číst dál...

Jistě jako každý rodič máte strach o své děti. Pojem febrilní křeče jsou určitě strašákem pro každého z nás. Víte ale, jak postupovat, pokud by na febrilní křeče opravdu došlo?

Číst dál...

fotodárky reptisk

Taky každé Vánoce řešíte ten stále se opakující problém, co dát babičkám a dědečkům, když přeci "nic nepotřebují"? Co jim dát něco, co prostě neodmítnou - kalendář s fotografiemi vnoučat nebo rovnou fotoknihu? V tomto článku vám poradíme, kde si je můžete snadno, rychle a za super cenu objednat.

Číst dál...

vánoceVánoce se nezadržitelně blíží a Vy si lámete hlavu nad tím, jaké dárky dětem pod stromeček nadělíte letos. Tedy ne Vy, ale Ježíšek přece. Mnoho rodičů tápe ale nejen nad tím, jaké dárky, ale i kolik dárků by dítě mělo pod stromečkem mít. Pojďme se nad tím tedy společně zamyslet.

Číst dál...

dare2b běh Prázdniny jsou za námi a vy zvažujete, jaké sportovní vyžití zvolit pro vašeho potomka, aby neležel doma před televizí nebo neseděl u počítače.

Číst dál...

Nechci to přivolávat, ale pomalu se nám přece jen blíží podzim a je zapotřebí se na něj nachystat.  Možná nás ještě bude čekat nepříliš dlouhé, ale krásné období, kterému se říká „babí léto“, ale může se také stát, že podzim bude rovnou deštivý, blátivý, chladný. Proto doporučujeme se už teď poohlédnout po odpovídajícím oblečení pro své děti (a nejen pro ně), nejlépe ze softshell materiálu.deti

Číst dál...