Pro maminky & tatínky

Užitečné rady pro maminky a tatínky, jak na výchovu dětí, jak rozpoznat příznaky dětských nemocí, a celkově návody, jak z těch andílků a  ďáblíků vychovat slušné dospěláky a přitom se nezbláznit.

Mamíí, ona mě to bere. Mamííí, ať mě nechá na pokoji. Mamííí, já si s nim nechci hrát a on mě otravuje.
Máte doma dvě a více dětí a toto je na vašem denním pořádku?

Číst dál...

mikulasTaké už přemýšlíte, jak letos pojmete mikulášskou nadílku? Máte rádi tradice, a přesto byste v mikulášské nadílce Vašich dětí rádi viděli zdravější mlsání, než je obvyklé?

Číst dál...

matkaTento článek je určen matkám, které jsou přehnaně úzkostlivé. Pokud si myslíte, že mezi ně patříte, rozhodně byste měli číst dál.

Číst dál...

coronavirus dětiPandemie koronaviru je celosvětovým problémem, který se týká také České republiky. Ovlivnila a nadále bude ovlivňovat životy milionů lidi, včetně těch našich. V současné době není situace moc příznivá, ale věřme, že se tento stav začne opět dostávat do normálu.

Číst dál...

školní dítě

Situace kolem návratu do škol byla ještě do nedávna nejistá. Dnes je již jasné, že děti do škol od 1. března 2021 nenastoupí, protože pandemická situace je stále neuspokojivá, a tak se návrat do škol odkládá.

Číst dál...

statstne detiTaké máte doma dítě, které navštěvuje školku nebo již chodí do školy? Obáváte se, jak zvládnete hektický začátek školního roku? Určitě nejste sami.

Číst dál...

V souvislosti s pandemií koronaviru se objevilo nové závažné onemocnění – syndrom multisystémové zánětlivé odpovědi spojené s covid-19 u dětí (PIMS-TS). První zaznamenané případy v Evropě pochází z italské provincie Bergamo.

Číst dál...

Máte doma školáka nebo budoucího prvňáčka? Ovlivní koronavirus začátek nového školního roku? Usednou žáci po dlouhé době zase do svých lavic a vrátí se ke klasické výuce ve školách? Obdobné otázky si s koncem prázdnin klade nejspíš mnoho rodičů.

Číst dál...

covid dítěStejně jako se koronavirus Covid-19 projevuje u dospělých, tak se může projevovat i u dětí. Záleží pouze v jaké formě. Většinou se jedná o bezpříznakový průběh nebo jen slabé nachlazení či chřipku.

Číst dál...

Chytáte se s rodinou na dovolenou? Máte malé děti, obáváte se dlouhé cesty autem a nevolností s tím spojených? Nevěšte hlavu, máme pro Vás pár užitečných rad, jak se dá kinetóze předejít.

Číst dál...