Hudba

Videoklipy a texty mých oblíbených písniček.

pokac jak na korona virus

Populární písničkář Pokáč nazpíval k aktuální situaci kolem koronaviru zábavnou a přitom poučnou písničku. Možná, když se jí všichni naučíme, bude všechno v normálu mnohem dřív :-)

Číst dál...

Mirai: DEJ SI ROUŠKU ft. Nikol Štíbrová

Do propagace nošení roušek kvůli koronavirové epidemii se stejně  jako Pokáč s písničkou Jak na korona virus, pustili i další umělci - kapela Mirai a herečka a influencerka Nikol Štíbrová. Věřím, že jejich chytlavý refrén jen tak z hlavy nedostanete ;)

Číst dál...

Líbí se vám jak Bruno Mars nazpíval písničku skupiny Flee Marry You?

Jak nevím, jak působí na vás, ale na mě navzdory svému textu ty zvony evokují Vánoce, i když se tu zpívá spíš o zvonech kostelních. Každopádně na této písničce teď dost ujíždím, co vy?

Číst dál...

nejlepsi vanocni pisnicky

Jak se nám blíží Vánoce a na každém rohu na nás z ampliónů útočí Vánoční hudba, napadlo mě dát dohromady seznam Vánočních písniček, které se mi asi nejvíc dostaly pod kůži.

V tomto článku najdete videoklipy k mým nejmilejším českým i zahraničním Vánočním písničkám a návod, jak si je stáhnout jako MP3. Každý má své oblíbené vánoční písničky, takže pokud nenajdete ty své na mém krátkém seznamu, podělte se o ně s ostatními tím, že přidáte odkaz na ně v komentáři k tomuto článku.

Číst dál...

Líbí se vám písnička You and Me (In My Pocket), kterou nazpíval Milow, od kterého nejspíš už znáte písničku Ayo Technology? V tomto článku se můžete podívat na originální videoklip k této písničce, přečíst si její text a stáhnout si You and Me (In My Pocket) jako MP3.

Číst dál...

Už jste slyšeli nejnovější písničku Beautiful trauma od Pink? A viděli jste to boží video s Channingem Tatumem? Na textu se podílela sama Pink! a je tradičně o tom, jak náročné vztahy mezi mužem a ženou můžou být, čili love song trochu jinak :-)

Číst dál...

Lhůta vánoční

Už jste slyšeli novou Vánoční písničku TV Nova, na které se podílel i Xindl X a Slza?

Číst dál...

Ewa Farna: Vánoce na míru

Jak se vám líbí letošní vánoční hit Ewy Farne? Za mě jednoznačně nejlepší česká písnička letošních Vánoc. Přečtěte si její text a zazpívejte si ji spolu s Ewou nebo si můžete stáhnout Vánoce na míru do mobilu nebo na počítač podle našeho návodu.

Číst dál...