Děti

Články o dětech a pro děti - testy hraček, dětské kosmetiky, dětského oblečení a obuvi. Rady, jak na ty malé potvůrky vyzrát a vychovat z nich slušné lidi a zároveň se z toho mezitím nezbláznit :-)

Jak zabavit děti doma

Milé včelky, pokud patříte do skupiny rodičů, kteří jsou díky aktuální epidemii  koronaviru nuceni zůstat s dětmi doma, pak možná uvítáte pár tipů, jak děti zabavit, když nemůžou ven. Posbírala  jsem pro vás pár nápadů, které by se vám mohly hodit a vytáhnout děti z nudy.

Číst dál...

detske sportovni obleceni odlo

Děti milují sportování v zimě stejně jako dospělí, ze všeho nejvíc si ale užívají pořádnou koulovačku a stavění sněhuláků. Na rodičích tak zůstává vybrat to správné oblečení, aby děti vydržely venku co nejdéle a po celou dobu zůstaly v suchu a teple.

Číst dál...

damidci kniha obalka

Znáte Damídky? Ne? Tak to byste si měli přečíst novou pohádkovou knížku Damídci aneb Ochránci pohádkového světa!

Číst dál...

panenka my first baby anabelle0

Když se blíží narozeniny vaší dcery,  dožene Vás vždy ta opakující se otázka, jaký dárek by si přála. U nás to bylo letos jednoduché. Mariánka se zamilovala u kamarádky do interaktivní panenky Baby Annabell, a tak jsme jí koupili ke 4. narozeninám variantu My First Baby Annabell - Pečuj o mě, která má k sobě také aplikaci pro tablet, která radí malým maminkám, jak  pečovat o miminko. A o naše dojmy z hraní s touto panenkou se s vámi rády podělíme.

Číst dál...

jak se zbavit plenek

Myslíte si, že je čas, aby vaše dítě přešlo z plenek na nočník, nebo lépe rovnou na záchod? Nejste si jistí, zda je ten správný věk nebo jak na to? Dovolte nám, abychom se s vámi podělily o osobní zkušenosti i obecně uznávané tipy, jak naučit děti na nočník.

 

Číst dál...

febrilni krece

Jistě jako každý rodič máte strach o své děti. Pojem febrilní křeče jsou určitě strašákem pro každého z nás. Víte ale, jak postupovat, pokud by na febrilní křeče opravdu došlo?Pojďme se podívat, co febrilní křeče znamenají, jak se zachovat v případě, že k nim dojde a jak jim případně předcházet.

Číst dál...

darky vanoce deti

Vánoce se nezadržitelně blíží a Vy si lámete hlavu nad tím, jaké dárky dětem pod stromeček nadělíte letos. Tedy ne Vy, ale Ježíšek přece. Mnoho rodičů tápe ale nejen nad tím, jaké dárky, ale i kolik dárků by dítě mělo pod stromečkem mít. Pojďme se nad tím tedy společně zamyslet.

Číst dál...

sport pro deti

Zvažujete, jaké sportovní vyžití zvolit pro vašeho potomka, aby neležel doma před televizí nebo neseděl u počítače.Myslíte si, že zrovna váš potomek nemá sportovní nadání? Neházejte flintu do žita, každé dítě v sobě má určité vlohy, jen je potřeba je správně odhalit.

Číst dál...

Nechci to přivolávat, ale pomalu se nám přece jen blíží podzim a je zapotřebí se na něj nachystat.  Možná nás ještě bude čekat nepříliš dlouhé, ale krásné období, kterému se říká „babí léto“, ale může se také stát, že podzim bude rovnou deštivý, blátivý, chladný. Proto doporučujeme se už teď poohlédnout po odpovídajícím oblečení pro své děti (a nejen pro ně), nejlépe ze softshell materiálu.deti

Číst dál...

Patříte i Vy mezi rodiče, kterým již brzy nastoupí dítě do první třídy? V tom případě si přečtěte pár rad a postřehů, aby přechod ze školky do školy byl co nejméně stresující a náročný. Dozvíte se tedy, jak toto sice poměrně krátké, ale důležité období změn dětem (a v důsledku i Vám) co nejvíce ulehčit a zpříjemnit.letni skolka

Číst dál...

10587-lego-kavarnaOpožděný Ježíšek přinesl našim holčičkám novou sadu stavebnice LEGO DUPLO - Kavárna (10587). Na rozdíl od předchozích sad stavebnice, které byly hodně orientované na zvířátka, přinesla tato sada nový vítr i do každodenních her mých dcer. Zatímco doposud jsme pořád stavěly různé zoologické zahrady, farmy a lesní parky, s kavárnou si začaly hrát na každodenní život lidí. Začaly stavět nejen samotnou kavárnu podle návodu, ale rozšiřovat ji na restauraci se zahrádkou a dětským koutkem nebo ji zakomponovaly do velkého domečku.

Číst dál...