Móda

Hledáte inspiraci, co na sebe? Podělím se s vámi o úlovky ze shoppingu a vše, co mě zaujalo v oblasti módy a oblékání.

Šaty Massimo Dutti s geometrickou krajkou guipur

Slyšely jste už o sesterské značce ZARA - MASSIMO DUTTI. Pro mě je celkem nová, ale musím říct, že se mi líbí moc, protože je plná nadčasové klasiky. A na první pohled jsem se zamilovala...

Číst dál...

zebrovany top zara

Kamarádka naznala, že bych s ní měla vyrazit a  doplnit její šatník o pár slušivých kousků...Domluvily jsme si, že do obchodů v Brně vyrazíme až v neděli, ale předtím jsme omrkly nabídku našich oblíbených značek v eshopech. A jednou z takových značek je pro mě ZARA. Jelikož jsem dnes vyrazila na štatl na oběd s přáteli, řekla jsem si, že těch pár zajímavých kousků z eshopu omrknu na živo a vyzkouším, než se do toho pustíme s Ivčou na vážno.

Číst dál...

katalog hm zima 2017

Dnes mi ve schránce přistál nový zimní katalog H&M. Dalo by se říct, že je hodně svátečně laděný, a na své si přijdou milovnice všeho třpytivého - takže i  já. Ale paradoxně to, co mě zaujalo nejvíc, že s kamarádkou o víkendu vyrazím na shopping nebyly sváteční outfity, ale něco úplně jiného - a potěší to zejména pány :-)

Číst dál...

sperky kamila

Musím se přiznat, že jsem kouzlu náramků a náhrdelníků od mé přítelkyně Kamily Mezerové propadla už před lety. A s každou její kolekcí se znovu a  znovu zamilovávám. Každá z nás si občas zaslouží se pořádně odměnit. A když už, tak indiviuálně. Takový náramek z ametystů na míru nestojí jako brilianty, a přitom se v něm budete cítit úžasně žensky. Podívejte se  na náramky a kolekce šperků, které Kamila vytvořila a najděte si ten  pravý pro sebe.

Číst dál...

black friday v olympii

Minulý víkend se mi podařilo vyhradit si pro sebe a tak jsme vyrazily s kamarádkou Marcelkou asi po půlroce na shopping.  Nákup vánočních dárků je vždycky super záminka, proč si udělat radost, že...Když už si v Brně vyrazíme nakupovat, tak do Olympie, protože tam je koncentrace toho, co se nám líbí absolutně nejvyšší  :-) Podívejte se, co se mi podařilo ulovit, a co se mi sice moooc líbilo, ale už nebylo v mojí velikosti.

Číst dál...