RADY A TIPY

ockovani covidČeská Republika se dělí na lidi, kteří s očkováním proti COVIDU souhlasí a věří, že poté nemoc vymizí a na druhou skupinu lidí, kteří s očkováním zásadně nesouhlasí a mají pocit, že je česká vláda do něčeho nutí.

Číst dál...

Současný nedostatek ochranných pomůcek zvedl vlnu solidarity a řada Čechů se dala do šití roušek. Také soukromé firmy se zapojují do výroby ochranných pomůcek a často na sebe berou i část nákladů.

Číst dál...

Jak prát prádlo v době virové

Pro ženy pečující pravidelně o domácnost není praní prádla složitá činnost, je to jen jedna z mnoha povinností v domácnosti. Jak správně prát se nejdříve učíme od našich babiček a maminek, postupem času získáváme vlastní zkušenosti a učíme se z vlastních chyb. Jen si vzpomeňte na ten okamžik, když jste zapomněli červené tričko při praní bílého prádla nebo jak vás naštvala košile zmenšená o velikost kvůli praní na vysokou teplotu. Podruhé tuhle chybu neuděláme! Každý z nás však někdy potřebuje pomocnou ruku, zejména v neobvyklých situacích jako je tato, kdy kolem nás je koronavirová epidemie.

Číst dál...

Jak si vyrobit roušku doma

Koronavirus se v současné době stává celosvětovým problémem. Snad každý z nás momentálně řeší, jak se před tímto novým virem chránit.

Číst dál...

koronavirusV posledních dnech je koronavirus jedno z nejvyhledávanějších slov na internetu po celém světě. Není snad nikdo, kdo by toto slovo ještě nevyslovil, a to včetně dětí. Od včerejšího dne totiž platí uzavření všech základních, středních, vyšších a vysokých škol. Dále je zákaz všech představení, festivalů, koncertů a shromažďování lidí nad počet 100.

Číst dál...

Prázdniny začínají a vy teprve přemýšlíte o rodinné dovolené? Jak vybrat dovolenou a při tom nezruinovat peněženku bývá někdy dost oříšek.

Číst dál...

vánoce děvčeVánoce patří k nejvýznamnějším křesťanským svátkům, slaví se od 25. prosince do první neděle po 6. lednu. U nás je vrchol Vánoc již 24. prosince, jako předvečer samotné slavnosti.

Číst dál...

pg jitka boho

Mnohdy i nepatrná pomoc dokáže přinést obrovskou změnu do dětských životů, jak se přesvědčili všichni, kteří se v loňském roce zapojili do iniciativy společností Procter & Gamble, COOP a Českého červeného kříže. Letos se partneři rozhodli opět spojit síly a podpořit děti v nouzi. Do konce listopadu každý nákup P&G produktů, jako je Ariel, Head & Shoulders, Pampers, Gillette a další, uskutečněný v obchodech COOP přispěje k tomu, aby se stal život dětí pobývajících v azylových domech Českého červeného kříže o něco lepším.

Číst dál...

moravcova biatlon fandeni olympiada

Olympiáda je v plném proudu a biatlonista Ondřej Moravec zažívá opět obrovskou podporu ze strany svojí rodiny. Jeho maminka Magda s celou rodinou a přáteli fandí u každého závodu a popohání Ondřeje kupředu. Nechybělo však mnoho a Ondra by se sportu na vrcholové úrovni vůbec nevěnoval.

Číst dál...

dekuji maminko Procter & Gamble

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem maminkám a děkuje jim za péči, kterou každý den věnují své rodině. Ambasadory kampaně „Děkuji, maminko“ se stali biatlonista a olympijský medailista ze Soči Ondřej Moravec s maminkou Magdou. Podtitulem kampaně „Děkuji, maminko“ je „Láska místo předsudků“ a vyzývá nás, abychom si představili, jak by mohl svět vypadat, kdybychom na sebe všichni pohlíželi očima maminek.

Číst dál...

vanocni darky hodinkyTaké se každý rok trápíte tím, co vybrat jako dárek? Máte strach, že když koupíte oblečení, nebude slušet? Boty budou ve špatné velikosti a mobil nebude mít dost funkcí na to, aby byl obdarovaný spokojen?  Když sáhnete po osvědčených tipech, určitě nemůžete zklamat. Jsou zkrátka věci, které upotřebí téměř každý muž i žena a které jsou nejen užitečné, ale také zaručeně potěší. Například knihy, dobré jídlo nebo pití, hodinky a nebo šperky ocení téměř každý a své využití najdou jak při výjimečné příležitosti, tak pro každodenní situace.

Číst dál...