RADY A TIPY

Koronavirus se v současné době stává celosvětovým problémem. Snad každý z nás momentálně řeší, jak se před tímto novým virem chránit.

Číst dál...

koronavirusV posledních dnech je koronavirus jedno z nejvyhledávanějších slov na internetu po celém světě. Není snad nikdo, kdo by toto slovo ještě nevyslovil, a to včetně dětí. Od včerejšího dne totiž platí uzavření všech základních, středních, vyšších a vysokých škol. Dále je zákaz všech představení, festivalů, koncertů a shromažďování lidí nad počet 100.

Číst dál...

Prázdniny začínají a vy teprve přemýšlíte o rodinné dovolené? Jak vybrat dovolenou a při tom nezruinovat peněženku bývá někdy dost oříšek.

Číst dál...

vánoce děvčeVánoce patří k nejvýznamnějším křesťanským svátkům, slaví se od 25. prosince do první neděle po 6. lednu. U nás je vrchol Vánoc již 24. prosince, jako předvečer samotné slavnosti.

Číst dál...

pg jitka boho

Mnohdy i nepatrná pomoc dokáže přinést obrovskou změnu do dětských životů, jak se přesvědčili všichni, kteří se v loňském roce zapojili do iniciativy společností Procter & Gamble, COOP a Českého červeného kříže. Letos se partneři rozhodli opět spojit síly a podpořit děti v nouzi. Do konce listopadu každý nákup P&G produktů, jako je Ariel, Head & Shoulders, Pampers, Gillette a další, uskutečněný v obchodech COOP přispěje k tomu, aby se stal život dětí pobývajících v azylových domech Českého červeného kříže o něco lepším.

Číst dál...

moravcova biatlon fandeni olympiada

Olympiáda je v plném proudu a biatlonista Ondřej Moravec zažívá opět obrovskou podporu ze strany svojí rodiny. Jeho maminka Magda s celou rodinou a přáteli fandí u každého závodu a popohání Ondřeje kupředu. Nechybělo však mnoho a Ondra by se sportu na vrcholové úrovni vůbec nevěnoval.

Číst dál...

dekuji maminko Procter & Gamble

Společnost Procter & Gamble u příležitosti Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu opět vzdává hold všem maminkám a děkuje jim za péči, kterou každý den věnují své rodině. Ambasadory kampaně „Děkuji, maminko“ se stali biatlonista a olympijský medailista ze Soči Ondřej Moravec s maminkou Magdou. Podtitulem kampaně „Děkuji, maminko“ je „Láska místo předsudků“ a vyzývá nás, abychom si představili, jak by mohl svět vypadat, kdybychom na sebe všichni pohlíželi očima maminek.

Číst dál...

vanocni darky hodinkyTaké se každý rok trápíte tím, co vybrat jako dárek? Máte strach, že když koupíte oblečení, nebude slušet? Boty budou ve špatné velikosti a mobil nebude mít dost funkcí na to, aby byl obdarovaný spokojen?  Když sáhnete po osvědčených tipech, určitě nemůžete zklamat. Jsou zkrátka věci, které upotřebí téměř každý muž i žena a které jsou nejen užitečné, ale také zaručeně potěší. Například knihy, dobré jídlo nebo pití, hodinky a nebo šperky ocení téměř každý a své využití najdou jak při výjimečné příležitosti, tak pro každodenní situace.

Číst dál...

M Bocanova 2

K 1. říjnu odstartovala nová společná iniciativa společností Procter & Gamble, COOP a Českého červeného kříže na podporu dětí, které to potřebují. Z nákupu každého produktu P&G v obchodu COOP bude 1 % z jeho ceny směřovat do azylových domů pro matky s dětmi provozovaných Českým červeným křížem a do Dětské odborné léčebny Ch.G. Masarykové v Bukovanech.

Číst dál...

PG Makro

Společnosti Procter & Gamble a Makro dnes v České republice zahajují novou iniciativu. Poskytnou prostřednictvím programu P&G Čistá voda dětem pitnou vodu v oblastech s jejím nedostatkem. P&G se celosvětově spojil se Skupinou Metro, jejíž součástí je i česká síť Makro, v níž nyní může každý od 6. září do 17. října nákupem produktů P&G na program Čistá voda dětem přispět. Zakoupení jednoho výrobku bude znamenat jeden den čisté vody pro potřebné.

Číst dál...

tycinka fit kid

FIT KID je bezlepková tyčinka pro děti, která byla vytvořena ve spolupráci s odborníky na dětskou výživu. Tyčinka má jedinečné nutriční parametry a je certifikovaná bez „éček“.  Obsahuje vysoký podíl vlákniny s prebiotickým a imunostimulačním efektem. Omega 3 mastné kyseliny pomůžou kognitivním funkcím dítěte. Aquamin jako nejkvalitnější zdroj vápníku na světě přispěje ke zdravému vývoji kostí a zubů. Nenajdete v ní palmový tuk, má o polovinu méně cukru než podobné dětské produkty, je doslazená stévií a máčená v pravé mléčné čokoládě. FIT KID nabízí rodičům a jejich dětem nejen chutnou, ale také zdravější alternativu v porovnání s ostatními produkty v kategorii. Skvělý produkt ke svačině či na výlety přichází ve dvou příchutích – vanilka a čokoláda. Zamilují si jej nejen děti, ale i rodiče.

 

Číst dál...