RADY A TIPY

stepan

Sluch je jedním z nejdůležitějších lidských smyslů, je základním prostředkem komunikace a dorozumění. Na světě je více než 360 milionů lidí s omezující ztrátou sluchu; téměř 32 milionů z toho jsou děti. Jedním z nich byl dnes už jedenáctiletý Štěpán. Představte si to úplně malé dítě, plné života, které se od narození vyvíjelo stejně jako jeho vrstevníci, ale pak si jeho rodiče vyslechli zdrcující zprávu...

Číst dál...

azylovydum 71

Dětem v azylových domech Českého červeného kříže teď může pomoci každý! Stačí do 19. dubna zajít do hypermarketu Globus a zakoupit výrobek Procter & Gamble, jako například plenky Pampers, vložky Always, produkty vlasové péče Head & Shoulders a Pantene, výrobky pro péči o domov a o tkaniny Ariel, Bonux, Lenor a Jar nebo produkty pro muže Old Spice a Gillette. 1 % z ceny výrobků poputuje prostřednictvím Českého červeného kříže k těm nejpotřebnějším, k dětem.

Číst dál...

holcicka kochlearni implantat

Věděli jste, že až 5% lidí je trvale nedoslýchavých? Řešením může být kochleární implantát! V životě existuje hodně situací, kdy má sluch svoji roli. A v některých okamžicích je sluch nejdůležitější ze všeho. Dar sluchu je pro většinu lidí samozřejmostí, pro nedoslýchavé ale znamená jeho navrácení nový život, který mohou mít díky pokrokům moderní medicíny.

Číst dál...

s malou pomoci k velke radosti

Společnosti Procter & Gamble a Globus spustily projekt s názvem “S malou pomocí k velké radosti” na pomoc dětem v nouzi prostřednictvím Českého červeného kříže. Zakoupením produktů P&G (například Pampers, Lenor, Ariel nebo Gillette) v hypermarketech Globus může nákupem pomoci každý. 1 % z ceny nákupu poputuje prostřednictvím Českého červeného kříže k dětem, které to potřebují. Akce potrvá až do 19. dubna 2017.

Číst dál...

fotodárky reptisk

Taky každé Vánoce řešíte ten stále se opakující problém, co dát babičkám a dědečkům, když přeci "nic nepotřebují"? Co jim dát něco, co prostě neodmítnou - kalendář s fotografiemi vnoučat nebo rovnou fotoknihu? V tomto článku vám poradíme, kde si je můžete snadno, rychle a za super cenu objednat.

Číst dál...

sarka kasparkova pg

Společnost Procter & Gamble ve spolupráci s řetězcem Tesco přispěla České olympijské nadaci, jejímž cílem je umožnit sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek peněz. Celková hodnota podpory činí 350 000 Kč.

Číst dál...

sarka kasparkovaVýdaje na vybavení, poplatky za soustředění nebo členské příspěvky v oddílech – to jsou jen některé náklady, které se pojí se sportováním dětí. Aby mohly sportovat i děti z finančně znevýhodněného prostředí, bude od 28. července do 24. srpna probíhat charitativní iniciativa, do které se může zapojit každý, aniž by utrácel peníze navíc. Stačí v tomto období koupit v prodejnách Tesco vybrané výrobky Procter & Gamble, například Ariel, Lenor, Pampers nebo Gillette. Vybrané finanční prostředky poputují prostřednictvím České olympijské nadace ke sportujícím dětem, které by se jinak nemohly z finančních důvodů sportu věnovat.

Číst dál...

stk pro chlapySpolečnosti Procter & Gamble a Ahold finančně podpořily Nadační fond Petra Koukala a projekt STK pro chlapy, který chce zlepšit přístup mužů k péči o své zdraví. Celková hodnota podpory je 188 198,59 Kč.

Číst dál...

K slunečnému létu bezesporu patří opalování. Myslete však na to, že pokožka vystavovaná slunečnímu záření vyžaduje důkladnou péči nejen během pobytu na slunci, ale taky po něm! Takto namáhaná pokožka bývá často suchá, napnutá a unavená.rakovina kuze

Číst dál...

kreslene svatebni oznameni mensiNašla jste toho pravého, požádal vás o ruku, a teď vás čeká ta logistická noční můra, jak vše zorganizovat, aby se z nejkrásnějšího dne vašeho společného života nestala katastrofa? A čím vlastně začít? Jak to elegantně všem oznámit a pozvat své přátele a rodinu na tu velkou slávu? Mám pro vás tip, jak originálně vyřešit alespoň část toho kolotoče kolem svatby - a to kreslené svatební oznámení, pozvánky, děkovací kartičky nebo dokonce ilustrovaný svatební web.

Číst dál...

letni skolka s angličtinouDětem začaly prázdniny, ale pro mnohé rodiče začíná období plné starostí s tím, jak svoje děti zabavit, zajistit jim potřebnou péči a zároveň stíhat zaměstnání.

Naštěstí existují příměstské tábory, ve kterých děti mohou trávit dopoledne nebo celý den, a tak mohou rodiče v klidu odejít do práce a přitom vědět, že děti jsou v dobrých rukou a ještě se něco naučí.

Číst dál...