RADY A TIPY

holcicka kochlearni implantat

Věděli jste, že až 5% lidí je trvale nedoslýchavých? Řešením může být kochleární implantát! V životě existuje hodně situací, kdy má sluch svoji roli. A v některých okamžicích je sluch nejdůležitější ze všeho. Dar sluchu je pro většinu lidí samozřejmostí, pro nedoslýchavé ale znamená jeho navrácení nový život, který mohou mít díky pokrokům moderní medicíny.

s malou pomoci k velke radosti

Společnosti Procter & Gamble a Globus spustily projekt s názvem “S malou pomocí k velké radosti” na pomoc dětem v nouzi prostřednictvím Českého červeného kříže. Zakoupením produktů P&G (například Pampers, Lenor, Ariel nebo Gillette) v hypermarketech Globus může nákupem pomoci každý. 1 % z ceny nákupu poputuje prostřednictvím Českého červeného kříže k dětem, které to potřebují. Akce potrvá až do 19. dubna 2017.

fotodárky reptisk

Taky každé Vánoce řešíte ten stále se opakující problém, co dát babičkám a dědečkům, když přeci "nic nepotřebují"? Co jim dát něco, co prostě neodmítnou - kalendář s fotografiemi vnoučat nebo rovnou fotoknihu? V tomto článku vám poradíme, kde si je můžete snadno, rychle a za super cenu objednat.

sarka kasparkova pg

Společnost Procter & Gamble ve spolupráci s řetězcem Tesco přispěla České olympijské nadaci, jejímž cílem je umožnit sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek peněz. Celková hodnota podpory činí 350 000 Kč.

sarka kasparkovaVýdaje na vybavení, poplatky za soustředění nebo členské příspěvky v oddílech – to jsou jen některé náklady, které se pojí se sportováním dětí. Aby mohly sportovat i děti z finančně znevýhodněného prostředí, bude od 28. července do 24. srpna probíhat charitativní iniciativa, do které se může zapojit každý, aniž by utrácel peníze navíc. Stačí v tomto období koupit v prodejnách Tesco vybrané výrobky Procter & Gamble, například Ariel, Lenor, Pampers nebo Gillette. Vybrané finanční prostředky poputují prostřednictvím České olympijské nadace ke sportujícím dětem, které by se jinak nemohly z finančních důvodů sportu věnovat.

stk pro chlapySpolečnosti Procter & Gamble a Ahold finančně podpořily Nadační fond Petra Koukala a projekt STK pro chlapy, který chce zlepšit přístup mužů k péči o své zdraví. Celková hodnota podpory je 188 198,59 Kč.

K slunečnému létu bezesporu patří opalování. Myslete však na to, že pokožka vystavovaná slunečnímu záření vyžaduje důkladnou péči nejen během pobytu na slunci, ale taky po něm! Takto namáhaná pokožka bývá často suchá, napnutá a unavená.rakovina kuze

kreslene svatebni oznameni mensiNašla jste toho pravého, požádal vás o ruku, a teď vás čeká ta logistická noční můra, jak vše zorganizovat, aby se z nejkrásnějšího dne vašeho společného života nestala katastrofa? A čím vlastně začít? Jak to elegantně všem oznámit a pozvat své přátele a rodinu na tu velkou slávu? Mám pro vás tip, jak originálně vyřešit alespoň část toho kolotoče kolem svatby - a to kreslené svatební oznámení, pozvánky, děkovací kartičky nebo dokonce ilustrovaný svatební web.

letni skolka s angličtinouDětem začaly prázdniny, ale pro mnohé rodiče začíná období plné starostí s tím, jak svoje děti zabavit, zajistit jim potřebnou péči a zároveň stíhat zaměstnání.

Naštěstí existují příměstské tábory, ve kterých děti mohou trávit dopoledne nebo celý den, a tak mohou rodiče v klidu odejít do práce a přitom vědět, že děti jsou v dobrých rukou a ještě se něco naučí.

Školní rok se pomalu blíží ke svému konci, což je pro řadu z Vás znamení začít se chystat na dovolenou. Aby dovolená proběhla podle Vašich představ a nepřekvapilo Vás při ní ze zdravotní stránky něco nemilého, nezapomeňte si také s sebou přibalit cestovní lékárničku!enterol

stk koukal1

Společnosti Procter & Gamble a Ahold zahajují charitativní kampaň na podporu Nadačního fondu Petra Koukala a projektu STK pro chlapy, který podporuje vzdělávání a šíření osvěty v oblasti mužského zdraví.