RADY A TIPY

Líbí se Vám nějaká písnička a nemůžete ji sehnat jako MP3. Pak Vám ukážu jednoduchý způsob, jak si z videa na YouTube udělat mp3, kterou pak můžete poslouchat aniž byste se museli dívat na videoklip.

Mám pro vás návod, jak si online převést jakoukoliv písničku z Youtube do MP3, aniž byste si museli cokoliv instalovat k vám na počítač a riskovat tak, že si stáhnete v lepším případě nějaký nechtěný software navíc, v horším nějaký spyware nebo virus.

1. Jděte na stránku online konvertoru youtube na mp3

2. Jděte na Youtube a zkopírujte si adresu (URL) videa s písničkou, kterou chcete převést na MP3.

3. Vložte url videa do 1. pole a klikněte na tlačítko Convert.

4. V průběhu konverze vám tam budou naskakovat velká tlačítka, ale na nic neklikejte, je to reklama. Když uvidíte na další stránce nadpis MP3 tags, můžete si v poli Artist přepsat název interpreta a name upravit název písničky. Většinou to tam vypíše podle toho, jak to bylo nazvané na Youtube, ale ne vždycky vám to může vyhovovat. Pak klikněte na tlačítko Continue.

5. Teprve na stránce Conversion Finished klikněte na tlačítko Download a stáhněte si MP3 k sobě do počítače.

V tomto článku se dozvíte jak si snadno a rychle změníte obrázek na ploše svého počítače. Možná už to dávno umíte a v tom případě nemusíte tento článek vůbec číst, ale možná ani vy nevíte všechno, co se dá s takovým obrázkem na ploše dělat.

Možná si umíte dát obrázek na plochu, ale zdá se Vám, že je pak ošklivě rozpláclý, nebo se z nepochopitelného důvodu několikrát vedle sebe opakuje, nebo se dokonce scvrknul doprostředka, a vy jste ho přece chtěli mít přes celou plochu.

Pak je tento článek určen přímo Vám. Najdete v něm jednoduchý návod s obrázky, popisující jak si nastavit nebo změnit tapetu na Vaší ploše.

V tomto článku se dozvíte jak snížit spotřebu svého vozu, a tím ušetřit nejen svou peněženku, ale i naši krásnou modrou planetu.

Pokud se budete snažit dodržovat těchto 9 pravidel, můžete si pak za ušetřené peníze koupit něco, co Vám udělá radost.

A navíc, pokud pošlete tento článek svým přátelům a ti zase svým přátelům, přispějete svou troškou ke snížení spotřeby pohonných hmot.

Zní to jako bláznivý nápad, hlavně, když si uvědomíme, že nás čekají Vánoce, tj. doba přejídání...Ale právě proto je třeba využít podzim k tomu, abyste shodily nadbytečná kila. Následující článek možná shrne to, co jste o dietách už dávno věděly, ale možná se dozvíte i něco nového.