RADY A TIPY

V tomto článku se dozvíte jak si snadno a rychle změníte obrázek na ploše svého počítače. Možná už to dávno umíte a v tom případě nemusíte tento článek vůbec číst, ale možná ani vy nevíte všechno, co se dá s takovým obrázkem na ploše dělat.

Možná si umíte dát obrázek na plochu, ale zdá se Vám, že je pak ošklivě rozpláclý, nebo se z nepochopitelného důvodu několikrát vedle sebe opakuje, nebo se dokonce scvrknul doprostředka, a vy jste ho přece chtěli mít přes celou plochu.

Pak je tento článek určen přímo Vám. Najdete v něm jednoduchý návod s obrázky, popisující jak si nastavit nebo změnit tapetu na Vaší ploše.

V tomto článku se dozvíte jak snížit spotřebu svého vozu, a tím ušetřit nejen svou peněženku, ale i naši krásnou modrou planetu.

Pokud se budete snažit dodržovat těchto 9 pravidel, můžete si pak za ušetřené peníze koupit něco, co Vám udělá radost.

A navíc, pokud pošlete tento článek svým přátelům a ti zase svým přátelům, přispějete svou troškou ke snížení spotřeby pohonných hmot.

Zní to jako bláznivý nápad, hlavně, když si uvědomíme, že nás čekají Vánoce, tj. doba přejídání...Ale právě proto je třeba využít podzim k tomu, abyste shodily nadbytečná kila. Následující článek možná shrne to, co jste o dietách už dávno věděly, ale možná se dozvíte i něco nového.