RADY A TIPY

kreslene svatebni oznameni mensiNašla jste toho pravého, požádal vás o ruku, a teď vás čeká ta logistická noční můra, jak vše zorganizovat, aby se z nejkrásnějšího dne vašeho společného života nestala katastrofa? A čím vlastně začít? Jak to elegantně všem oznámit a pozvat své přátele a rodinu na tu velkou slávu? Mám pro vás tip, jak originálně vyřešit alespoň část toho kolotoče kolem svatby - a to kreslené svatební oznámení, pozvánky, děkovací kartičky nebo dokonce ilustrovaný svatební web.

Číst dál...

letni skolka s angličtinouDětem začaly prázdniny, ale pro mnohé rodiče začíná období plné starostí s tím, jak svoje děti zabavit, zajistit jim potřebnou péči a zároveň stíhat zaměstnání.

Naštěstí existují příměstské tábory, ve kterých děti mohou trávit dopoledne nebo celý den, a tak mohou rodiče v klidu odejít do práce a přitom vědět, že děti jsou v dobrých rukou a ještě se něco naučí.

Číst dál...

Školní rok se pomalu blíží ke svému konci, což je pro řadu z Vás znamení začít se chystat na dovolenou. Aby dovolená proběhla podle Vašich představ a nepřekvapilo Vás při ní ze zdravotní stránky něco nemilého, nezapomeňte si také s sebou přibalit cestovní lékárničku!enterol

Číst dál...

stk koukal1

Společnosti Procter & Gamble a Ahold zahajují charitativní kampaň na podporu Nadačního fondu Petra Koukala a projektu STK pro chlapy, který podporuje vzdělávání a šíření osvěty v oblasti mužského zdraví.

Číst dál...

piti

Nejen dospělí, ale také dětští pacienti se stále častěji setkávají s očními vadami. Některé komplikovanější oční vady není možné operovat kvůli nízkému věku pacienta. V takovém případě je vhodnou variantou použití kontaktních čoček již ve školním věku.

Číst dál...

letni-skolka bizySnídaně je nejdůležitějším jídlem dne, to je dnes již známé pravidlo zdravé výživy. Oběd, svačinka ani večeře ji plnohodnotně nenahradí. Bohužel spousta lidí má k pravidelnému snídání spíše záporný přístup a jejich návyky se poté snadno přenášejí na děti.

Více info

dite-vlakninaPotřebujete do sebe a do svých dětí dostat živiny, vitamíny a minerály? Sáhněte po semínkách a ořeších - dodají Vám energii, zasytí a přirozeně doplní nedostatek živin v těle.

Číst dál...

pg-penny-market-malzŠkoly dostanou 450 000 Kč na zlepšení prostředí pro vzdělávání od Procter & Gamble a Penny Marketu, nejúspěšnější byla Základní škola Vysoké Mýto, Knířov

Školáci ze tří českých základních škol se mohou těšit na barevnější, příjemnější a inspirativnější školní atmosféru. Společnosti Procter & Gamble a Penny Market mezi ně rozdělí 450 000 Kč za úspěch v soutěži, která skončila 18. listopadu. Vyhrála Základní škola Vysoké Mýto, Knířov, za ní skončily Základní škola Vratimov, Datyňská a Základní škola Sokolov, Křižíkova.

Číst dál...

kuponer slevové kupónyNákupy jsou nezbytným úkonem všedních dní. Ať už se jedná o nakupování potravin pro celou rodinu, nebo základních potřeb z oblasti oblečení, zábavy či módy. Nakupujete-li rádi ve vybraných e-shopech jako jsou například Mall, Alza, Tesco či Tchibo, neměly by vám uniknout slevové kupóny, díky kterým ušetříte kromě času i pár korun navíc. Kterých e-shopů se to týká?

Číst dál...

akce z lásky k dětemČeský červený kříž, P&G a Kaufland zahajují 26. srpna 2015 celonárodní charitativní akci "Z lásky k dětem", aby pomohli dětem, které to potřebují. Jedno procento z ceny každého prodaného výrobku vybraných značek P&G, např. Pampers, Lenor, Ariel nebo Gillette, v prodejnách Kaufland zamíří prostřednictvím Českého červeného kříže k dětem v tísni. Tato iniciativa trvá až do 7. října 2015.

Číst dál...

slevyTaky si vždycky, když něco nakupujete na internetovém obchodě, říkáte, že je škoda, že nemáte nějaký ten slevový kód, k jehož zadání vás vyzývají na košíku? Věděli jste, že takový slevový kód nebo kupón nemusíte získat jen za předchozí nákup v eshopu, nebo třeba z nějakého letáku? Věděli jste, že existuje i webové stránka, kde najdete slevové kupóny pro nákupy v českých eshopech, www.slevovekody.com?

Číst dál...