RADY A TIPY

Školní rok se pomalu blíží ke svému konci, což je pro řadu z Vás znamení začít se chystat na dovolenou. Aby dovolená proběhla podle Vašich představ a nepřekvapilo Vás při ní ze zdravotní stránky něco nemilého, nezapomeňte si také s sebou přibalit cestovní lékárničku!enterol

Číst dál...

stk koukal1

Společnosti Procter & Gamble a Ahold zahajují charitativní kampaň na podporu Nadačního fondu Petra Koukala a projektu STK pro chlapy, který podporuje vzdělávání a šíření osvěty v oblasti mužského zdraví.

Číst dál...

piti

Nejen dospělí, ale také dětští pacienti se stále častěji setkávají s očními vadami. Některé komplikovanější oční vady není možné operovat kvůli nízkému věku pacienta. V takovém případě je vhodnou variantou použití kontaktních čoček již ve školním věku.

Číst dál...

letni-skolka bizySnídaně je nejdůležitějším jídlem dne, to je dnes již známé pravidlo zdravé výživy. Oběd, svačinka ani večeře ji plnohodnotně nenahradí. Bohužel spousta lidí má k pravidelnému snídání spíše záporný přístup a jejich návyky se poté snadno přenášejí na děti.

Více info

dite-vlakninaPotřebujete do sebe a do svých dětí dostat živiny, vitamíny a minerály? Sáhněte po semínkách a ořeších - dodají Vám energii, zasytí a přirozeně doplní nedostatek živin v těle.

Číst dál...

pg-penny-market-malzŠkoly dostanou 450 000 Kč na zlepšení prostředí pro vzdělávání od Procter & Gamble a Penny Marketu, nejúspěšnější byla Základní škola Vysoké Mýto, Knířov

Školáci ze tří českých základních škol se mohou těšit na barevnější, příjemnější a inspirativnější školní atmosféru. Společnosti Procter & Gamble a Penny Market mezi ně rozdělí 450 000 Kč za úspěch v soutěži, která skončila 18. listopadu. Vyhrála Základní škola Vysoké Mýto, Knířov, za ní skončily Základní škola Vratimov, Datyňská a Základní škola Sokolov, Křižíkova.

Číst dál...

kuponer slevové kupónyNákupy jsou nezbytným úkonem všedních dní. Ať už se jedná o nakupování potravin pro celou rodinu, nebo základních potřeb z oblasti oblečení, zábavy či módy. Nakupujete-li rádi ve vybraných e-shopech jako jsou například Mall, Alza, Tesco či Tchibo, neměly by vám uniknout slevové kupóny, díky kterým ušetříte kromě času i pár korun navíc. Kterých e-shopů se to týká?

Číst dál...

akce z lásky k dětemČeský červený kříž, P&G a Kaufland zahajují 26. srpna 2015 celonárodní charitativní akci "Z lásky k dětem", aby pomohli dětem, které to potřebují. Jedno procento z ceny každého prodaného výrobku vybraných značek P&G, např. Pampers, Lenor, Ariel nebo Gillette, v prodejnách Kaufland zamíří prostřednictvím Českého červeného kříže k dětem v tísni. Tato iniciativa trvá až do 7. října 2015.

Číst dál...

slevyTaky si vždycky, když něco nakupujete na internetovém obchodě, říkáte, že je škoda, že nemáte nějaký ten slevový kód, k jehož zadání vás vyzývají na košíku? Věděli jste, že takový slevový kód nebo kupón nemusíte získat jen za předchozí nákup v eshopu, nebo třeba z nějakého letáku? Věděli jste, že existuje i webové stránka, kde najdete slevové kupóny pro nákupy v českých eshopech, www.slevovekody.com?

Číst dál...

lego kidsfest praha woodyV květnu jsme Vás pozvaly na pražské výstaviště v Letňanech, kde se konal festival LEGO® KidsFest, věnovaný populární stavebnici LEGO. Jak jste si už jistě všimnuli v kategorii Testy, LEGO je v naší rodině nejoblíbenější stavebnicí, a snad i hračkou, takže jsme si tuto příležitost nemohli nechat ujít a vypravili jsme se do Prahy také. A mně to nedá, abych se s Vámi nyní nepodělila o své dojmy z této unikátní akce.

Přijeli jsme na LEGO® KidsFest hned 1. den dopoledne po 10. hodině, takže jsme se vyhnuli davům a víceméně i velkým frontám na jednotlivé úkoly. Musím říct, že jsme byli nadšení z toho, jak celý festival organizátoři pojali - že nešlo jen o klasickou výstavu a prodej stavebnic LEGO. Naopak, pro děti byla připravena celá řada úkolů ve stylu pohádkového lesa. U vstupu každé dítě dostalo soutěžní brožurku, na jejíž zadní straně byly kolonky pro sbírání soutěžních razítek za plnění úkolů. Za kompletní soutěžní kartičku pak u východu dostaly děti dárek v podobě populárního panáčka z filmu LEGO příběh a několik dalších drobných dárků.

Číst dál...

LEGO KidsFest v Praze

Milujete vy i Vaše děti LEGO? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít tuhle unikátní akci v Praze - LEGO® Kids Fest, který bude probíhat od 13. do 28. června 2015.

LEGO® KidsFest Praha je určena návštěvníkům všech věkových kategorií! Na 10 000 m2 najdete miliony LEGO® kostek poskládaných do různých veleděl reprezentujících různé sady stavebnice LEGO, ale i hromady kostiček, ze kterých můžete se svými dětmi a přáteli postavit cokoliv si zamanete. Budou zde desítky specializovaných LEGO zón, velké sochy oblíbených hrdinů, galerie světových uměleckých děl z LEGO kostek, ale i atrakce a soutěže.

Číst dál...