RADY A TIPY

K slunečnému létu bezesporu patří opalování. Myslete však na to, že pokožka vystavovaná slunečnímu záření vyžaduje důkladnou péči nejen během pobytu na slunci, ale taky po něm! Takto namáhaná pokožka bývá často suchá, napnutá a unavená.rakovina kuze

Číst dál...

kreslene svatebni oznameni mensiNašla jste toho pravého, požádal vás o ruku, a teď vás čeká ta logistická noční můra, jak vše zorganizovat, aby se z nejkrásnějšího dne vašeho společného života nestala katastrofa? A čím vlastně začít? Jak to elegantně všem oznámit a pozvat své přátele a rodinu na tu velkou slávu? Mám pro vás tip, jak originálně vyřešit alespoň část toho kolotoče kolem svatby - a to kreslené svatební oznámení, pozvánky, děkovací kartičky nebo dokonce ilustrovaný svatební web.

Číst dál...

letni skolka s angličtinouDětem začaly prázdniny, ale pro mnohé rodiče začíná období plné starostí s tím, jak svoje děti zabavit, zajistit jim potřebnou péči a zároveň stíhat zaměstnání.

Naštěstí existují příměstské tábory, ve kterých děti mohou trávit dopoledne nebo celý den, a tak mohou rodiče v klidu odejít do práce a přitom vědět, že děti jsou v dobrých rukou a ještě se něco naučí.

Číst dál...

Školní rok se pomalu blíží ke svému konci, což je pro řadu z Vás znamení začít se chystat na dovolenou. Aby dovolená proběhla podle Vašich představ a nepřekvapilo Vás při ní ze zdravotní stránky něco nemilého, nezapomeňte si také s sebou přibalit cestovní lékárničku!enterol

Číst dál...

stk koukal1

Společnosti Procter & Gamble a Ahold zahajují charitativní kampaň na podporu Nadačního fondu Petra Koukala a projektu STK pro chlapy, který podporuje vzdělávání a šíření osvěty v oblasti mužského zdraví.

Číst dál...

piti

Nejen dospělí, ale také dětští pacienti se stále častěji setkávají s očními vadami. Některé komplikovanější oční vady není možné operovat kvůli nízkému věku pacienta. V takovém případě je vhodnou variantou použití kontaktních čoček již ve školním věku.

Číst dál...

letni-skolka bizySnídaně je nejdůležitějším jídlem dne, to je dnes již známé pravidlo zdravé výživy. Oběd, svačinka ani večeře ji plnohodnotně nenahradí. Bohužel spousta lidí má k pravidelnému snídání spíše záporný přístup a jejich návyky se poté snadno přenášejí na děti.

Více info

dite-vlakninaPotřebujete do sebe a do svých dětí dostat živiny, vitamíny a minerály? Sáhněte po semínkách a ořeších - dodají Vám energii, zasytí a přirozeně doplní nedostatek živin v těle.

Číst dál...

pg-penny-market-malzŠkoly dostanou 450 000 Kč na zlepšení prostředí pro vzdělávání od Procter & Gamble a Penny Marketu, nejúspěšnější byla Základní škola Vysoké Mýto, Knířov

Školáci ze tří českých základních škol se mohou těšit na barevnější, příjemnější a inspirativnější školní atmosféru. Společnosti Procter & Gamble a Penny Market mezi ně rozdělí 450 000 Kč za úspěch v soutěži, která skončila 18. listopadu. Vyhrála Základní škola Vysoké Mýto, Knířov, za ní skončily Základní škola Vratimov, Datyňská a Základní škola Sokolov, Křižíkova.

Číst dál...

kuponer slevové kupónyNákupy jsou nezbytným úkonem všedních dní. Ať už se jedná o nakupování potravin pro celou rodinu, nebo základních potřeb z oblasti oblečení, zábavy či módy. Nakupujete-li rádi ve vybraných e-shopech jako jsou například Mall, Alza, Tesco či Tchibo, neměly by vám uniknout slevové kupóny, díky kterým ušetříte kromě času i pár korun navíc. Kterých e-shopů se to týká?

Číst dál...

akce z lásky k dětemČeský červený kříž, P&G a Kaufland zahajují 26. srpna 2015 celonárodní charitativní akci "Z lásky k dětem", aby pomohli dětem, které to potřebují. Jedno procento z ceny každého prodaného výrobku vybraných značek P&G, např. Pampers, Lenor, Ariel nebo Gillette, v prodejnách Kaufland zamíří prostřednictvím Českého červeného kříže k dětem v tísni. Tato iniciativa trvá až do 7. října 2015.

Číst dál...