RADY A TIPY

slevyTaky si vždycky, když něco nakupujete na internetovém obchodě, říkáte, že je škoda, že nemáte nějaký ten slevový kód, k jehož zadání vás vyzývají na košíku? Věděli jste, že takový slevový kód nebo kupón nemusíte získat jen za předchozí nákup v eshopu, nebo třeba z nějakého letáku? Věděli jste, že existuje i webové stránka, kde najdete slevové kupóny pro nákupy v českých eshopech, www.slevovekody.com?

Číst dál...

lego kidsfest praha woodyV květnu jsme Vás pozvaly na pražské výstaviště v Letňanech, kde se konal festival LEGO® KidsFest, věnovaný populární stavebnici LEGO. Jak jste si už jistě všimnuli v kategorii Testy, LEGO je v naší rodině nejoblíbenější stavebnicí, a snad i hračkou, takže jsme si tuto příležitost nemohli nechat ujít a vypravili jsme se do Prahy také. A mně to nedá, abych se s Vámi nyní nepodělila o své dojmy z této unikátní akce.

Přijeli jsme na LEGO® KidsFest hned 1. den dopoledne po 10. hodině, takže jsme se vyhnuli davům a víceméně i velkým frontám na jednotlivé úkoly. Musím říct, že jsme byli nadšení z toho, jak celý festival organizátoři pojali - že nešlo jen o klasickou výstavu a prodej stavebnic LEGO. Naopak, pro děti byla připravena celá řada úkolů ve stylu pohádkového lesa. U vstupu každé dítě dostalo soutěžní brožurku, na jejíž zadní straně byly kolonky pro sbírání soutěžních razítek za plnění úkolů. Za kompletní soutěžní kartičku pak u východu dostaly děti dárek v podobě populárního panáčka z filmu LEGO příběh a několik dalších drobných dárků.

Číst dál...

LEGO KidsFest v Praze

Milujete vy i Vaše děti LEGO? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít tuhle unikátní akci v Praze - LEGO® Kids Fest, který bude probíhat od 13. do 28. června 2015.

LEGO® KidsFest Praha je určena návštěvníkům všech věkových kategorií! Na 10 000 m2 najdete miliony LEGO® kostek poskládaných do různých veleděl reprezentujících různé sady stavebnice LEGO, ale i hromady kostiček, ze kterých můžete se svými dětmi a přáteli postavit cokoliv si zamanete. Budou zde desítky specializovaných LEGO zón, velké sochy oblíbených hrdinů, galerie světových uměleckých děl z LEGO kostek, ale i atrakce a soutěže.

Číst dál...

dámská tunika

Taky se Vám zdá, že od té doby, co se Vám narodily děti už nemáte čas chodit po obchodech, natož si v nich zkoušet oblečení? Už jen z představy, že byste si s dětmi měla cokoliv zkoušet, Vás veškerá chuť koupit si něco na sebe přejde? A to se Vám po porodu změnila postava a už nemáte nic na sebe. Možná už máte dost tepláků, a chtěla byste si konečně pořídit něco nového, na čem Vaše peněženka nevykrvácí. A Vy se konečně budete znovu cítit jako přitažlivá žena. O důvod víc, proč vyzkoušet online nákupy oblečení.

Číst dál...

letní školka

Zima je za námi a co nevidět nás čekají letní prázdniny. Pokud již teď přemýšlíte, jak zabavit své děti o letních prázdninách, pak pro Vás máme tip, který určitě oceníte. Letní anglická škola a letní anglická školka v Praze je tím pravým programem.

Číst dál...

Odkdy se slaví sv. Valentýn? Proč mu říkáme svátek zamilovaných? Kde vznikly valentýnky?

Více info

Na konci listopadu 2014 přišla novinka, která je součástí zákona o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, která byla schválena na konci června. Díky tomu si budou moci rodiče, platící za docházku dítěte do předškolního zařízení, uplatnit slevu na dani až do výše minimální mzdy.

Číst dál...

Dostali jste se do situace, kdy musíte žádat o výživné na dítě? Nevíte, zda máte přehnané nároky? Jak se vlastně alimenty počítají?

Více info

Antónia Mačingová: Zhubněte jednou provždy

Vánoce jsou za dveřmi a Vy už přemýšlíte nad novoročním předsevzetím? Po čem toužíte, čeho byste chtěli dosáhnout?
Chcete zhubnout pár přebytečných kil a naučit se při tom zdravě stravovat a očistit organizmus? Pokud máte hrůzu ze slova dieta, pak pro Vás máme čtyřtýdenní stravovací program podle paní Mačingové.

Číst dál...

 

Čerstvá zelenina v bedýnkách se v poslední době stává fenoménem zdravého stravování. Díky bedýnkám budete mít ve své kuchyni čerstvé a kvalitní potraviny.

Číst dál...

příspěvek na charitu

Blíží se svátky klidu a míru, a to Vánoce. Přemýšlíte, co pořídit pod stromeček Vašim blízkým, aby to udělalo radost a také, aby byl dárek užitečný? Není nad to, udělat radost svým blízkým a ještě potěšit někoho, kdo pomoc opravdu potřebuje! Slyšeli jste už o tom, že pomáhat můžete i díky dárkům pro maminku, babičku i dědečka? Darujte příspěvek na charitu jménem obdarovaného!

Číst dál...