RADY A TIPY

Dostali jste se do situace, kdy musíte žádat o výživné na dítě? Nevíte, zda máte přehnané nároky? Jak se vlastně alimenty počítají?

Antónia Mačingová: Zhubněte jednou provždy

Vánoce jsou za dveřmi a Vy už přemýšlíte nad novoročním předsevzetím? Po čem toužíte, čeho byste chtěli dosáhnout?
Chcete zhubnout pár přebytečných kil a naučit se při tom zdravě stravovat a očistit organizmus? Pokud máte hrůzu ze slova dieta, pak pro Vás máme čtyřtýdenní stravovací program podle paní Mačingové.

 

Čerstvá zelenina v bedýnkách se v poslední době stává fenoménem zdravého stravování. Díky bedýnkám budete mít ve své kuchyni čerstvé a kvalitní potraviny.

příspěvek na charitu

Blíží se svátky klidu a míru, a to Vánoce. Přemýšlíte, co pořídit pod stromeček Vašim blízkým, aby to udělalo radost a také, aby byl dárek užitečný? Není nad to, udělat radost svým blízkým a ještě potěšit někoho, kdo pomoc opravdu potřebuje! Slyšeli jste už o tom, že pomáhat můžete i díky dárkům pro maminku, babičku i dědečka? Darujte příspěvek na charitu jménem obdarovaného!

Apetito smetanove 150g praveTaké si občas nevíte rady, jakou potravinu vložit do nákupního košíku, abyste vyhověli diktátu vyvážené a zdravé stravy? Neustále jsme zahlcováni informacemi o vhodnosti konzumace té či oné potraviny - jednou je na pranýři nejrůznějších vědeckých výzkumů třeba káva,jindy nás nabádají, abychom se vzdali mléčných výrobků nebo rozhodně nekonzumovali například sóju. Jinými týmy vědců jsou pak tyto potraviny naopak vyzdvihovány. A teď, zdravý rozume, raď!

Jste časově vytížená a již teď přemýšlíte, kde seženete čas na vybírání vánočních dárků pro mužskou část Vaši rodiny? Nechcete šetřit na svých blízkých, pokud Vám ale zůstanou nějaké peníze z dárků, zlobit se nebudete? Nemáte rádi pobíhání po obchodních řetězcích a ke všemu ty dlouhé fronty u pokladen? Máme pro Vás skvělý tip, kde nakoupit vánoční dárky pro pány!

Je mnoho způsobů, jak udržovat podlahu čistou. Jedním z nejpohodlnějších je nyní elegantní Bona Spray Mop. Jedná se o mop, který má vlastní nádržku na čistící prostředek, utěrku z mikrovlákna, která se k otočné hlavě mopu snadno a jednoduše přichytí pomocí suchého zipu . Utěrka je pratelná v pračce (až 300x bez aviváže). Díky otočnému kloubu se dostanete i na těžko dostupná místa. Čistící přípravky dodávané k těmto mopům, jsou ekologicky nezávadné a nezanechávají žádné šmouhy (což není jenom reklamní fráze, nebo trik, ale vlastní zkušeností ověřený fakt)!

Chystáte se na dovolenou? Nebo snad plánujete prodloužený víkend pěkně v kruhu rodinném na chatě, či chalupě? Pokud jste se zkrátka rozhodli vyrazit vstříc novým zážitkům, nezapomeňte si s sebou sbalit vše potřebné na cesty. V první řadě se věnujte kvalitní obuvi, díky které si můžete ušetřit spoustu puchýřů, otlaků a dalších nepříjemností a komplikací.

Vánoce před dveřmi a tak je na čase popřemýšlet, co by letos mohl té naší malé Karolínce přinést Ježíšek.

Poslední dobou nám neunikl její velký zájem o kočárky pro panenky.

Kdykoliv jsme přišli někam na návštěvu, kde měli kočárek pro panenku, byla to jasná Kájina volba. Panenku dostala k prvním narozeninám a jedna nám bohatě stačí. K svátku jsem jí koupila lehátko pro panenku, též hojně využívané, ale kočárek je kočárek. Takže rozkaz zněl jasně - koupit Káje kočárek pro panenku. V ideálním případě růžový, protože naše miminko je holčička :-)

Čaj kromě toho, že je to velmi populární a ve společnosti velmi oblíbený chutný nápoj má mnoho příznivých účinků na náš organismus, které si můžeme díky každodennímu pití čaje dopřávat.

Čajů je velké množství druhů a každý má oblíbený ten svůj. Někdo miluje ovocný čaj, díky jeho nasládlé vůni ovocných plodů, někdo zase podléhá chuti bylinných čajů.

Pro mnohé osoby s vadou zraku mohou díky kontaktním čočkám svůj problém zároveň vyřešit i skrýt. Dioptrické brýle už dávno nejsou ošklivým a téměř nepoužitelným kusem těžkého kovu a skla, ba dokonce některým lidem jejich nošení sluší, ale čočky poskytují ještě o notnou dávku více pohodlí a volnosti. A nejen to.

Jako náhrada brýlí dokáží ty správné čočky ve velké míře potlačit různé oční vady, například astigmatismus, dalekozrakost a krátkozrakost. Díky své flexibilitě se však staly i plnohodnotným módním doplňkem a nejjednodušším způsobem, jak změnit svou vizáž.