RADY A TIPY

dámská tunika

Taky se Vám zdá, že od té doby, co se Vám narodily děti už nemáte čas chodit po obchodech, natož si v nich zkoušet oblečení? Už jen z představy, že byste si s dětmi měla cokoliv zkoušet, Vás veškerá chuť koupit si něco na sebe přejde? A to se Vám po porodu změnila postava a už nemáte nic na sebe. Možná už máte dost tepláků, a chtěla byste si konečně pořídit něco nového, na čem Vaše peněženka nevykrvácí. A Vy se konečně budete znovu cítit jako přitažlivá žena. O důvod víc, proč vyzkoušet online nákupy oblečení.

Číst dál...

letní školka

Zima je za námi a co nevidět nás čekají letní prázdniny. Pokud již teď přemýšlíte, jak zabavit své děti o letních prázdninách, pak pro Vás máme tip, který určitě oceníte. Letní anglická škola a letní anglická školka v Praze je tím pravým programem.

Číst dál...

Odkdy se slaví sv. Valentýn? Proč mu říkáme svátek zamilovaných? Kde vznikly valentýnky?

Více info

Na konci listopadu 2014 přišla novinka, která je součástí zákona o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, která byla schválena na konci června. Díky tomu si budou moci rodiče, platící za docházku dítěte do předškolního zařízení, uplatnit slevu na dani až do výše minimální mzdy.

Číst dál...

Dostali jste se do situace, kdy musíte žádat o výživné na dítě? Nevíte, zda máte přehnané nároky? Jak se vlastně alimenty počítají?

Více info

Antónia Mačingová: Zhubněte jednou provždy

Vánoce jsou za dveřmi a Vy už přemýšlíte nad novoročním předsevzetím? Po čem toužíte, čeho byste chtěli dosáhnout?
Chcete zhubnout pár přebytečných kil a naučit se při tom zdravě stravovat a očistit organizmus? Pokud máte hrůzu ze slova dieta, pak pro Vás máme čtyřtýdenní stravovací program podle paní Mačingové.

Číst dál...

 

Čerstvá zelenina v bedýnkách se v poslední době stává fenoménem zdravého stravování. Díky bedýnkám budete mít ve své kuchyni čerstvé a kvalitní potraviny.

Číst dál...

příspěvek na charitu

Blíží se svátky klidu a míru, a to Vánoce. Přemýšlíte, co pořídit pod stromeček Vašim blízkým, aby to udělalo radost a také, aby byl dárek užitečný? Není nad to, udělat radost svým blízkým a ještě potěšit někoho, kdo pomoc opravdu potřebuje! Slyšeli jste už o tom, že pomáhat můžete i díky dárkům pro maminku, babičku i dědečka? Darujte příspěvek na charitu jménem obdarovaného!

Číst dál...

Apetito smetanove 150g praveTaké si občas nevíte rady, jakou potravinu vložit do nákupního košíku, abyste vyhověli diktátu vyvážené a zdravé stravy? Neustále jsme zahlcováni informacemi o vhodnosti konzumace té či oné potraviny - jednou je na pranýři nejrůznějších vědeckých výzkumů třeba káva,jindy nás nabádají, abychom se vzdali mléčných výrobků nebo rozhodně nekonzumovali například sóju. Jinými týmy vědců jsou pak tyto potraviny naopak vyzdvihovány. A teď, zdravý rozume, raď!

Číst dál...

Jste časově vytížená a již teď přemýšlíte, kde seženete čas na vybírání vánočních dárků pro mužskou část Vaši rodiny? Nechcete šetřit na svých blízkých, pokud Vám ale zůstanou nějaké peníze z dárků, zlobit se nebudete? Nemáte rádi pobíhání po obchodních řetězcích a ke všemu ty dlouhé fronty u pokladen? Máme pro Vás skvělý tip, kde nakoupit vánoční dárky pro pány!

Číst dál...

Je mnoho způsobů, jak udržovat podlahu čistou. Jedním z nejpohodlnějších je nyní elegantní Bona Spray Mop. Jedná se o mop, který má vlastní nádržku na čistící prostředek, utěrku z mikrovlákna, která se k otočné hlavě mopu snadno a jednoduše přichytí pomocí suchého zipu . Utěrka je pratelná v pračce (až 300x bez aviváže). Díky otočnému kloubu se dostanete i na těžko dostupná místa. Čistící přípravky dodávané k těmto mopům, jsou ekologicky nezávadné a nezanechávají žádné šmouhy (což není jenom reklamní fráze, nebo trik, ale vlastní zkušeností ověřený fakt)!

Číst dál...