RADY A TIPY

Apetito smetanove 150g praveTaké si občas nevíte rady, jakou potravinu vložit do nákupního košíku, abyste vyhověli diktátu vyvážené a zdravé stravy? Neustále jsme zahlcováni informacemi o vhodnosti konzumace té či oné potraviny - jednou je na pranýři nejrůznějších vědeckých výzkumů třeba káva,jindy nás nabádají, abychom se vzdali mléčných výrobků nebo rozhodně nekonzumovali například sóju. Jinými týmy vědců jsou pak tyto potraviny naopak vyzdvihovány. A teď, zdravý rozume, raď!

Číst dál...

Jste časově vytížená a již teď přemýšlíte, kde seženete čas na vybírání vánočních dárků pro mužskou část Vaši rodiny? Nechcete šetřit na svých blízkých, pokud Vám ale zůstanou nějaké peníze z dárků, zlobit se nebudete? Nemáte rádi pobíhání po obchodních řetězcích a ke všemu ty dlouhé fronty u pokladen? Máme pro Vás skvělý tip, kde nakoupit vánoční dárky pro pány!

Číst dál...

Je mnoho způsobů, jak udržovat podlahu čistou. Jedním z nejpohodlnějších je nyní elegantní Bona Spray Mop. Jedná se o mop, který má vlastní nádržku na čistící prostředek, utěrku z mikrovlákna, která se k otočné hlavě mopu snadno a jednoduše přichytí pomocí suchého zipu . Utěrka je pratelná v pračce (až 300x bez aviváže). Díky otočnému kloubu se dostanete i na těžko dostupná místa. Čistící přípravky dodávané k těmto mopům, jsou ekologicky nezávadné a nezanechávají žádné šmouhy (což není jenom reklamní fráze, nebo trik, ale vlastní zkušeností ověřený fakt)!

Číst dál...

Chystáte se na dovolenou? Nebo snad plánujete prodloužený víkend pěkně v kruhu rodinném na chatě, či chalupě? Pokud jste se zkrátka rozhodli vyrazit vstříc novým zážitkům, nezapomeňte si s sebou sbalit vše potřebné na cesty. V první řadě se věnujte kvalitní obuvi, díky které si můžete ušetřit spoustu puchýřů, otlaků a dalších nepříjemností a komplikací.

Číst dál...

Vánoce před dveřmi a tak je na čase popřemýšlet, co by letos mohl té naší malé Karolínce přinést Ježíšek.

Poslední dobou nám neunikl její velký zájem o kočárky pro panenky.

Kdykoliv jsme přišli někam na návštěvu, kde měli kočárek pro panenku, byla to jasná Kájina volba. Panenku dostala k prvním narozeninám a jedna nám bohatě stačí. K svátku jsem jí koupila lehátko pro panenku, též hojně využívané, ale kočárek je kočárek. Takže rozkaz zněl jasně - koupit Káje kočárek pro panenku. V ideálním případě růžový, protože naše miminko je holčička :-)

Číst dál...

Čaj kromě toho, že je to velmi populární a ve společnosti velmi oblíbený chutný nápoj má mnoho příznivých účinků na náš organismus, které si můžeme díky každodennímu pití čaje dopřávat.

Čajů je velké množství druhů a každý má oblíbený ten svůj. Někdo miluje ovocný čaj, díky jeho nasládlé vůni ovocných plodů, někdo zase podléhá chuti bylinných čajů.

Číst dál...

Pro mnohé osoby s vadou zraku mohou díky kontaktním čočkám svůj problém zároveň vyřešit i skrýt. Dioptrické brýle už dávno nejsou ošklivým a téměř nepoužitelným kusem těžkého kovu a skla, ba dokonce některým lidem jejich nošení sluší, ale čočky poskytují ještě o notnou dávku více pohodlí a volnosti. A nejen to.

Jako náhrada brýlí dokáží ty správné čočky ve velké míře potlačit různé oční vady, například astigmatismus, dalekozrakost a krátkozrakost. Díky své flexibilitě se však staly i plnohodnotným módním doplňkem a nejjednodušším způsobem, jak změnit svou vizáž.

Číst dál...

Možná jste už natočili pár videí pomocí vašeho foťáku, ale nelíbí se vám, že výsledné video ve formátu MOV, kterou umí přehrát přehrávač Quicktime zabírá moc místa na disku a vy nebo vaši přátelé ho nejste schopni otevřít a přehrát.

Problém s přehráváním se dá vyřešit tím, že si nainstalujete přehrávač Quicktime, který je zdarma. Ale pokud chcete oba problémy vyřešit jednou ranou, najdete radu jak udělat z MOV videa AVI v tomto článku.

Číst dál...

Nabízíme pečení dortů, rolád, zákusků a cukroví na svatby, křtiny, oslavy svátků a narozenin, pohřební hostiny a pro jiné příležitosti nebo jen pro chuť.

Dále nabízíme přípravu obložených mís, chlebíčků a jednohubek i pro ty nejmlsnější jazýčky.

Číst dál...

Možná se vám povedlo natočit krásné video, které má ale jednu malou chybičku - je naležato. Nezoufejte, poradím vám jednoduchý prográmek, který je navíc zdarma a během pár sekund vám otočí video z ležata na stojato.

Otočit video

Číst dál...

Pokud patříte mezi ty, kteří si oblíbili svátek zamilovaných, a slavíte 14. února Svatého Valentýna, pak určitě každý rok přemýšlíte, čím toho svého milovaného nebo tu svou milovanou překvapíte.

V tomto článku najdete několik tipů na valentýnské dárky a užitečných odkazů na moje oblíbené webové stránky, kde ráda nakupuju dárečky pro svého miláčka a kde naopak nakupuje on pro mě.

Číst dál...