Pokud patříte mezi ty, kteří si oblíbili svátek zamilovaných, a slavíte 14. února Svatého Valentýna, pak určitě každý rok přemýšlíte, čím toho svého milovaného nebo tu svou milovanou překvapíte.

V tomto článku najdete několik tipů na valentýnské dárky a užitečných odkazů na moje oblíbené webové stránky, kde ráda nakupuju dárečky pro svého miláčka a kde naopak nakupuje on pro mě.

 Dárky k Valentýnu pro ni...

Květiny s donáškou do domu

Dárek k ValentýnuAsi každá žena někdy zatoužila dostat květiny od tajného ctitele do práce nebo domů. Ten moment překvapení a napětí, když otevírá lísteček s věnováním je prostě k nezaplacení (a na všechno ostatní je tu Mastercard, že? ;-). Moje oblíbené online květinářství s doručováním se jmenuje Květiny V&Š.

Doručují po celé České Republice a dokonce i do zahraničí. V Brně mají od určité částky rozvoz zdarma. Jinak je cena rozvozu odstupňovaná podle hodnoty kytice od 100 do 200 Kč. Po Brně doručují i express do 3 hodin, po celé ČR do 6 hodin a do světa do 24 hod. Akceptují nejen platby předem a při převzetí, ale dá se platit i kartou online nebo převodem. Jejich nabídka je opravdu široká a plná překrásných a nápaditých květinových vazeb. A pokud dáváte přednost osobnímu předání, není nic jednoduššího, než si nechat doručit květiny do práce a ušetřit si tak fronty a čekání v květinářství na Valentýna.

Hračky pro dospělé

Dárek k ValentýnuVětšina žen po něčem takovém touží, ale málokterá najde odvahu vypravit se do sexshopu a pořídit si nějakou tu erotickou hračku nebo prádélko sama. Moje oblíbené internetové hračkářství Alextoys.cz neprodává jen hračky pro děti, ale i pro nás odrostlejší.

Odvažte se, a pořiďte vaší přítelkyni nebo manželce něco, co ji promění v sexuální dračici nebo jí zpříjemní večery, kdy si vy vyrazíte s kamarády na pivo.

Belgické pralinky

Dárek k ValentýnuPokud vaše láska nezahájila po Novém roce přísnou dietu, pak ji zcela jistě potěšíte nějakou luxusní bonboniérou nebo belgickými pralinkami. Ve většině pralinkárek vám umožní vybrat si jaké pralinky chcete do svého balíčku dát a zdarma vám je i valentýnsky zabalí.

Dárky k Valentýnu pro něj...

Zážitky

Dárek k ValentýnuMáloco potěší chlapa, jako když dostane šanci projet se Ferrari nebo Porsche, skočit si s padákem nebo prožít nějaký jiný adrenalinový úlet. Příznivce lyžování zase zaručeně potěšíte víkendem na horách. Jedná se sice o dárky z řady těch dražších, ale dneska, když se každý den na slevových serverech objeví desítky super nabídek, není problém takový zážitek v ceně pár tisíc koupit i pod tisícovku. Já jsem takhle svému miláčkovi pořídila jízdu ferrari za nějakých 900 korun. Pokud se vám nechce prolézat jednotlivé slevové servery, doporučuju webové stránky www.skrz.cz, což je něco jako zbozi.cz, ale přes slevy.

Lahůdky

Dárek k ValentýnuMožná je ten váš takový labužník jako ten můj, a tak ho zaručeně potěší nějaký kvalitní sýr nebo salám, a nebo prachobyčejný nakládaný hermelín nebo utopence, ovšem naložené vlastnoručně do pořádně velké sklenice.

Milovníky pikantních lahůdek nadchnete papričkami plněnými kozím sýrem a dalšími podobnými pitominkami, které koupíte v každém lepším supermarketu.

Permanentka na sex

Dárek k ValentýnuTenhle dárek vás paradoxně nebude stát nic, a přitom udělá vašemu drahému zajisté velkou radost. A možná nejen jemu. Stačí si vytisknout permanentku s trhacími kupóny, které bude moci uplatnit, kdy se mu zachce a na libovolné služby, a máte vystaráno.

Napadají vás nějaké další náměty, jak potěšit svoje drahé polovičky? Neváhejte a podělte se o ně s ostatními prostřednictvím komentářů k tomuto článku!

Mrkněte taky na...