Vánoce před dveřmi a tak je na čase popřemýšlet, co by letos mohl té naší malé Karolínce přinést Ježíšek.

Poslední dobou nám neunikl její velký zájem o kočárky pro panenky.

Kdykoliv jsme přišli někam na návštěvu, kde měli kočárek pro panenku, byla to jasná Kájina volba. Panenku dostala k prvním narozeninám a jedna nám bohatě stačí. K svátku jsem jí koupila lehátko pro panenku, též hojně využívané, ale kočárek je kočárek. Takže rozkaz zněl jasně - koupit Káje kočárek pro panenku. V ideálním případě růžový, protože naše miminko je holčička :-)

Cíl mise - koupit Karolínce kočárek pro panenku

kocarek pro panenku ruzenkaNo jo, koupit kočárek pro panenku, ale kde? Člověk by na tom nerad vykrvácel, a zároveň jsem nechtěla žádný bazmek, co se po měsíci rozpadne. Pak jsem si vzpomněla na obchod Méďa Béďa.cz, kde už jsme Káje koupili za dobrou cenu autosedačku. A nestíhala jsem valit oči...možná kdyby bylo na výběr ze dvou ze tří kočárků pro panenky, ale tady jsem vážně nevěděla, který dřív...nakonec jsem se rozhodovala mezi klasickým kočárkem Soptík a sporťákem Růženka, a protože naše panenka Agátka je ještě malé miminko, vyhrál to soptík.

A že už jsem tam objednávala, vzala jsem i dárky pro neteř a sousedovic Aničku, a za nákup nad 1000 Kč jsem navíc dostala magnet Méďa Béďa na lednici (a ty u nás frčí), omalovánky a slevu na další nákup. Co na to říct? Máme prostě Méďu Béďu rádi :-)

Mrkněte taky na...