Je mnoho způsobů, jak udržovat podlahu čistou. Jedním z nejpohodlnějších je nyní elegantní Bona Spray Mop. Jedná se o mop, který má vlastní nádržku na čistící prostředek, utěrku z mikrovlákna, která se k otočné hlavě mopu snadno a jednoduše přichytí pomocí suchého zipu . Utěrka je pratelná v pračce (až 300x bez aviváže). Díky otočnému kloubu se dostanete i na těžko dostupná místa. Čistící přípravky dodávané k těmto mopům, jsou ekologicky nezávadné a nezanechávají žádné šmouhy (což není jenom reklamní fráze, nebo trik, ale vlastní zkušeností ověřený fakt)!

Mop Bona Spray se vyrábí ve třech variantách:

mop bona sprayBona Spray Mop Curve

Bona Spray Mop Curveje nejlevnější, je dodáván již smontovaný a připravený k okamžitému použití. Má ergonomicky zahnutou rukojeť, díky které se pouhým otočením zápěstí snadno dostanete i do těžce přístupných míst.

Bona Spray Mop

bony spray mop Bona Spray Mop je dodáván v rozloženém stavu v krabici. Jeho smontování je však rychlé a jednoduché. Rukojeť má rovnější tvar a je chráněna plastovým krytem. Díky dobré manévrovatelnosti a ceně se jedná o nejoblíbenější a nejprodávanější model.

Bona Spray Mop Motion

s vibrační technologií  nabízí efektivní čištění všech typů podlah. Stačí jen nastříkat čistič na podlahu, zmáčknout tlačítko a jednoduše setřít. Spray Mop Motion využívá sonický pohyb (stejné vibrace jako při čištění zubů zubním kartáčkem) k odstranění znečištěných zaschlých skvrn na podlaze pomocí vibrací.
Při čištění podlahy stačí šlápnout na tlačítko umístěném vespod mopu a hlava mopu začne jemně vibrovat. Mop funguje na 4 AA baterie, které jsou součástí balení.

Již žádné tahání kbelíků s vodou!

Inspirujte se na stránkách: http://www.koberce-pvc.cz/bona-mop, třeba je to ten správný tip na vánoční dárek pro vaši maminku, babičku, sestru či tetu!

Mrkněte taky na...