Děti

Články o dětech a pro děti - testy hraček, dětské kosmetiky, dětského oblečení a obuvi. Rady, jak na ty malé potvůrky vyzrát a vychovat z nich slušné lidi a zároveň se z toho mezitím nezbláznit :-)

dívčí zimní kabátek G-mini Barbara Přituhuje a my jsme pro Vás tentokrát otestovali dívčí zimní bundu nebo kabátek značky G-mini, který můžete koupit na eshopu ProDěti.cz za 799 Kč. Testovali jsme bundu malinové barvy ve velikosti 128, což odpovídá naší 5leté Karolínce. Kája má z loňska lyžařskou bundu O'Style, ale chtěli jsme jí pořídit něco trochu parádnějšího, když jde třeba do divadla a nelítá po venku.

Pokud máte rádi kvalitní dětské oblečení české výroby, pak se vám možná bude líbit i tento kabátek. Přečtěte si, co si o ní myslíme...

Dětský kabátek G-mini

  • Značka: G-mini
  • Materiál: technosoft / 100% polyester
  • Barva: malinová
  • Určena pro: dívky
  • Velikosti: 86, 92, 104, 128
  • Země původu: Česká republika
  • Cena: 799 Kč

Číst dál...

nástup do školyCo udělat pro to, aby se vašemu dítěti zalíbilo ve škole hned první týden a jak se vyhnout nepříjemnostem při ranním vypravování? 

Prvňáčci jsou většinou nejmotivovanějšími mezi všemi školáky. Na školu se těší již od zápisu do 1. třídy, který bývá v lednu, a proto je dobré tuto motivaci na konci prázdnin ještě podpořit a přispět tak ke zdárnému zahájení školní docházky.

Pokud ještě nemáte nakoupeny všechny nezbytnosti, mezi které patří aktovka, pouzdro a pastelky, pozvěte na tento nákup budoucího prvňáčka s sebou, aby si sám vybral, co se mu líbí.

Více info

LEGO DUPLO Lesopark

Tento měsíc jsme pro vás otestovaly novinku v sortimentu DUPLO - Lesopark (10584). Musím říct, že pro mě osobně je to zatím nejhezčí sada stavebnice DUPLO, se kterou jsem se setkala. V tomto článku se s Vámi podělím o dojmy mé a mých holčiček z této sady stavebnice DUPLO. Můžete se zde podívat na některé naše výtvory, videa a rozličné tipy, jak si s ní hrát.

Číst dál...

dětská zimní bunda

Tento měsíc jsem pro vás otestovala dětskou zimní bundu O'Style Hearts, kterou jsem starší dceři Karolínce koupila jako druhou zimní bundu, když začalo být blátivo, a já mohla její první, kterou má z NEXT, prát skoro ob den. Tím pádem mám i srovnání s touto bundou, a ačkoliv jsem ji původně kupovala jako "tu levnější, záložní bundu", stal se z ní brzy náš favorit. Zajímá vás proč? Přečtěte si celou recenzi...

Číst dál...

Funkční dětské sněhule Demar Billy B

Přiblížil se čas jarních prázdnin, které spousta rodin stráví na horách, a tak se možná poohlížíte po sněhulích pro své děti. Já jsem pro vás se svými dcerami Mariánce (2) a Káje (4) otestovala funkční dětské sněhule Billy B značky Demar, které mají nepromokavý svršek a vnitřní vložka je ze 100% přírodní ovčí vlny. Tento model sněhulí v růžové barvě je určen pro holčičky, ale v sortimentu eshopu Prodeti.cz najdete sněhule i pro kluky a dospělé.

Číst dál...

Mindok: Safari schovej a najdi

Tentokrát jsme pro Vás otestovaly hlavolam - hru Safari schovej & najdi od společnosti Mindok. Hra Safari schovej a najdi ze série SMART her je na trhu v ČR již od roku 2009 a jejím autorem je Raf Peeters. Ačkoliv je určená dětem od 7 let, zábavu si s ní užijí i děti mladší a dospělí.

Kategorie: logické, smart hry, hlavolamy
Počet hráčů: 1
Věková kategorie: od 7 let
Délka hry: cca 5 minut (dle náročnosti a šikovnosti dítěte)

Číst dál...

TEST: LEGO DUPLO Velká farma (10525)

Ježíšek nám donesl nové LEGO DUPLO, tentokrát sadu Velká farma (10525), která udělala našim holčičkám velikou radost. V tomto článku se s Vámi podělím o mé dojmy z této sady stavebnice DUPLO, můžete se podívat na některé výtvory, videa a různé tipy, jak si s ní hrát.

Číst dál...

lego duplo deluxeTentokrát jsem pro Vás otestovala sadu LEGO DUPLO 5507 Box s kostkami (Deluxe), která obsahuje 102 dílků a je k dostání v praktickém boxu s víkem. Tato sada LEGO DUPLO je určena pro děti ve věku od 1,5 - 5 let a já jsem ji testovala na jedné téměř dvouleté a jedné 4leté holčičce.

Číst dál...