proteinová kaše ketodiet dietaMůj dnešní den začal poměrně brzy, tj. v 6 hodin, díky tomu, že byla plánovaná odstávka elektřiny od 7 až do 17 hodin. Navíc jsem si naplánovala cestu ke klientovi, takže jsem celkem ocenila, že se shaker s koktejlem dá vzít s sebou. A vzhledem k tomu, že asi netřeba zdůrazňovat potřebu dostatečného množství spánku při dietě, dala jsem si po obědě hodinku šlofíka, abych ten rest z rána dohnala...

ketodiet frappéJak jsem už psala ve svůj první den KetoDiety, chuť samotného proteinového koktejlu KetoDiet mě až tak nenadchla. A zároveň mi chyběla moje denní závislost v podobě latté. Vzhledem k tomu, že mi káva bez mléka nebo smetany nechutná a při dietě je ideální klasické mléko a smetanu úplně vynechat nebo nahradit třeba sójovým mlékem, bylo třeba najít náhradní řešení.

A tak jsem se rozhodla zabít dvě mouchy jednou ranou - vylepšit chuť proteinového koktejlu a zároveň do sebe dostat trochu toho kofeinu v chuťově příjemné podobě. Pokud jste na tom podobně, možná budete mít chuť vyzkoušet moje KetoDiet frappé.

celerovo-cuketová polévka dieta ketodietDržíte proteinovou dietu KetoDiet a dostali jste chuť na dobrou polévku? Rozhodla jsem se trochu upravit podle sebe recept na krémovou celerovou polévku ze stránek KetoDiet.cz, a propojit další povolenou zeleninu do dobré zeleninové polévky.

Cuketovou polévku jsem s oblibou dělala už předtím, ale s kysanou smetanou, kterou teď nemůžu. Vzhledem k tomu, že ji nemůžu zahustit bramborou, doporučuji přidat ty dvě lžíce červené čočky nebo nedávat víc jak těch 750 ml vody. Polévka je pak krásně krémová, aniž byste museli přidávat jíšku.

ketodiet proteinový koktejlMám za sebou dva dny s proteinovou dietou KetoDiet a jsem o půl kila lehčí. Zatím se mi daří nijak závažně dietu nenarušovat - takže žádné pečivo, žádné sladkosti apod. Zeptala jsem se i na rajčata a cvičení při KetoDiet, takže pokud vás zajímá, zda můžete v první fázi KetoDiet jíst rajčata a cvičit, čtěte dál. 

proteinová omeleta ketodietDneska jsem si "přivstala", teda na to, že byla neděle, jsem vstala v 8 hodin. Stihnula jsem se i zvážit s nic moc výsledkem 74,2 kg. Ale na druhou stranu, proti večernímu vážení super výsledek. Ne nadarno se říká, že člověk přes noc vypotí až kilo a půl.

ketodiet gulášová polévkaPoté, co jsem vyzkoušela různé diety, jsem se rozhodla dát šanci dietě KetoDiet, která je založená na nízkém přijmu sacharidů, ale při dostatečném příjmu bílkovin, aby během diety nedocházelo k úbytku svalové hmoty. Sousedi drželi Cambridgeskou dietu, která je také založená na pití koktejlů, ale dost mě od ní odradil fakt, že se při ní nesmí cvičit...To bych byla celou dobu totálně vyšťavená. Když máte na starosti takové dvě čertice, jako já, potřebujete při tom hubnutí mít také nějakou energii :-) Dnes jsem začala držet KetoDiet, a mám za sebou skoro celý první den, takže se s vámi už můžu podělit o své dojmy.