proteinová omeleta ketodietDneska jsem si "přivstala", teda na to, že byla neděle, jsem vstala v 8 hodin. Stihnula jsem se i zvážit s nic moc výsledkem 74,2 kg. Ale na druhou stranu, proti večernímu vážení super výsledek. Ne nadarno se říká, že člověk přes noc vypotí až kilo a půl.

 

Na snídani jsem si dala opět jablečno-skořicovou kaši KetoDiet. Dneska jsem si ji udělala hustší, a chutnala mi víc. Zapila jsem ji půllitrem kopřivového čaje. Sice jsem si plánovala před snídaní cvičit, ale povinnosti volaly, a tak jsem si dala hodinku  úklidu. Jak říká moje sestřenka, každý pohyb se počítá. Docela bych si k snídani dala i nějaké ovoce, nebo aspoň strouhanou mrkev, ale není na seznamu...musím se na mrkev přeptat. 

svačina - proteinový koktejl s kokosovou příchutí

Tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet proteinový koktejl KetoDiet s příchutí kokosu. A voilá, při nabírání prášku jsem narazila na odměrku! Dnes ráno jsem ještě vážila, odpoledne ji pokřtím. Kokosová příchuť se mi zdá o něco lepší než včerejší capuccino. 

oběd - proteinová polévka s houbovou  příchutí

Vyzkoušela jsem druhou polévku - s houbovou příchutí. Chuťově dobrá, hodně slaná, proto jsem si ji trochu víc naředila. K ní jsem si udělala zelené fazolové lusky na česneku podle receptu Mačingové: fazolové lusky (já mám neradší ty francouzské dlouhé z Lidlu) povařte 15 minut. Rozpalte olivový olej, osolte ho a lehce na něm orestujte plátky česneku, ale ne aby zhnědly. Spolu s česnekem orestujte i fazolové lusky. 

Jako malá jsem fazolové lusky nesnášela, protože moje babička je dávala doslova do všeho. Ale když jsem držela dietu podle Mačingové, dost mi zachutnaly a nejen mně - dá si je celá moje rodina. Jen škoda, že si k nim nemůžu ještě dát vajíčko  nebo sýr...

Odpolední svačina

Musím říct, že už jsem trochu dostávala hlad, takže jsem si udělala misku rajčat a proteinový koktejl tentokrát s příchutí mandlí. Ten mi zatím asi chutná nejvíc. A pomůže i nachladit ho. Pak je to celkem dobrý dezert. 

Kolem šesté hodiny jsem začala mít hlad, tak jsem si udělala okurkový salát s umělým sladidlem.

večeře

K večeři jsem si udělala Houbovou proteionovou omeletu  KetoDiet s dušeným špenátem. To je moje oblíbené jídlo i mimo dietu, takže s večeří jsem byla spokojená.

Podle kaloricketabulky.cz jsem dneska přešvihla proteiny a vlákninou o 23%. To by ale snad neměl být problém. Zaplať pánbůh mě přešly chutě na sladké, takže jsem zatím neměla problém odolat, ani když jsem šla v Lidlu kolem sladkostí a pečiva.

Mrkněte taky na...