proteinová kaše ketodiet dietaMůj dnešní den začal poměrně brzy, tj. v 6 hodin, díky tomu, že byla plánovaná odstávka elektřiny od 7 až do 17 hodin. Navíc jsem si naplánovala cestu ke klientovi, takže jsem celkem ocenila, že se shaker s koktejlem dá vzít s sebou. A vzhledem k tomu, že asi netřeba zdůrazňovat potřebu dostatečného množství spánku při dietě, dala jsem si po obědě hodinku šlofíka, abych ten rest z rána dohnala...

Dneska poprvé za dobu, kdy držím proteinovou dietu KetoDiet jsem zažila "kručení v břiše", protože jsem koktejl nevypila v 9 najednou, ale usrkávala jsem ho v průběhu schůzky s klientem místo kafe. Ano, zase jsem si do něj nalila espresso, abych dostála své denní závislosti na kofeinu.

Vzhledem k tomu, že nešel proud, udělala jsem si k obědu polévku KetoDiet s gulášovým kořením a grilovanou cuketu a lilek s kreolským kořením a olivovým olejem, které si míchám sama a recept na  něj najdete u receptu na kuřecí fajitas. Grilovaná zelenina je velká mňamka, a celkem mě na ten spánek zasytila :-)

Jídelníček

Snídaně: proteinová kaše KetoDiet s jablko-skořicovou příchutí

Dopolední svačina: proteinový koktejl KetoDiet s espressem

Oběd: proteinová gulášová polévka KetoDiet + grilovaná zelenina s kreolským kořením

Odpolední svačina: proteinový koktejl KetoDiet s mandlovou příchutí, zeleninový salát (paprika, okurka, rajče)

Večeře: houbová omeleta KetoDiet, celerovo-cuketová polévka

 

 

Mrkněte taky na...