Antónia Mačingová: Zhubněte jednou provždy

Vánoce jsou za dveřmi a Vy už přemýšlíte nad novoročním předsevzetím? Po čem toužíte, čeho byste chtěli dosáhnout?
Chcete zhubnout pár přebytečných kil a naučit se při tom zdravě stravovat a očistit organizmus? Pokud máte hrůzu ze slova dieta, pak pro Vás máme čtyřtýdenní stravovací program podle paní Mačingové.

 

Detox podle Mačingové není klasická dieta, kde trpíte hlady nebo si musíte jakoukoliv potravinu odvážit.
Jde o stravovací program, kde se naučíte nejen zdravě jíst, ale nastartujete i svůj organizmus k lepšímu spalování, zrychlí metabolizmus a vylepší i krevní obraz. Jako bonus je množství jídla, které můžete sníst. Díky detoxu podle paní Mačingové můžete snít tolik množství připraveného jídla, kolik se do Vás vejde. A dokonce čím více toho sníte, tím více zhubnete.

Detox není jen dieta

V knize o detoxu se zabývá paní Mačingová nejen potravinami a recepty, ale i smyslem celého detoxu. To, že díky tomuto detoxu zhubnete, považuje Mačingová jako třešničku na dortu.
Hlavní myšlenka detoxu opravdu není dieta, ale výběr a kombinace správných potravin s vysokou hodnotou živin.

Postup při detoxu

Jak jsme již zmínili, jde o čtyřtýdenní program, budete tedy 28 dní jíst tolik, kolik se do Vás vejde. Zní to pro Vás neuvěřitelně? Ano, myslíme to vážně, jediné ALE spočívá v tom, že musíte dodržovat předepsané jídlo z jídelníčku podle paní Mačingové.

V jídelníčku jsou předepsány 3 hlavní jídla, která se skládají ze snídaně, oběda a večeře. V případě pocitu hladu během dopoledne si můžete dát sušené švestky a vlašskými ořechy a k odpolední svačině si dáte bílý jogurt s medem a skořicí.
Jak jistě znáte z ostatních diet, je potřeba si hlídat poslední večeři. Ta by měla být nejdéle 2 hodiny před spaním, aby tělo stihlo vše řádně strávit.

Jídelníček při detoxu

Nejprve Vás zarazí, že se potraviny a připravované pokrmy často opakují.
V rámci detoxu podle Mačingové si budete pochutnávat na vařené červené řepě, cuketě, mrkvi a nebude chybět ani fazolový lusk, brokolice, česnek, sýr, olivový olej, sůl, jogurt a vlašské ořechy.

Nemusíte mít strach, že si nebudete umět připravit chutný pokrm z těchto surovin. Paní Mačingová ve své knize popisuje detailně přípravu a dodala i pár skvělých tipů na vylepšení! Nejdůležitější je změnit styl stravování.

Nezapomeňte si pořídit knihu od Mačingové do konce roku, ať si můžete splnit své novoroční předsevzetí. Začněte s detoxem podle Mačingové!

Mrkněte taky na...