Blíží se svátky klidu a míru, a to Vánoce. Přemýšlíte, co pořídit pod stromeček Vašim blízkým, aby to udělalo radost a také, aby byl dárek užitečný? Není nad to, udělat radost svým blízkým a ještě potěšit někoho, kdo pomoc opravdu potřebuje! Slyšeli jste už o tom, že pomáhat můžete i díky dárkům pro maminku, babičku i dědečka? Darujte příspěvek na charitu jménem obdarovaného!

Ptáte se, v čem spočívá tento dárek? Koupí dárku z webu skutecnydarek.cz pomůžete těm, kteří to vážně potřebují! Umíte si dnes představit, že byste neměli co pít, jíst nebo že by Vaše dítě trpělo hlady?

Kategorie skutečného dárku s certifikátem

Na webu skutecnydarek.cz si můžete zvolit, do jaké kategorie chcete přispět! Vybírat můžete z:

Nebuďte lhostejní a přispějte lidem, kteří to opravdu moc potřebují.
Pořiďte lidem ve svém okolí skutečný a netradiční dárek v podobě dárkového certifikátu. Mějte dobrý pocit z toho, že jste blízké osobě věnovali smysluplný dárek!
Z peněz, které získáme díky prodeji dárkového certifikátu zajistíme pomoc lidem, kteří to opravdu potřebují. Rozvojovou a humanitární pomoc zajišťujeme dnes téměř ve 20 chudých zemích, například v Zambii, Kambodži, Nambii, Etiopii, Africe a dalších zemích.

Díky nákupu skutečného dárku si můžete snížit daně! Potvrzení o zakoupení daru dostanete automaticky ke každému zakoupenému certifikátu, který zakoupíte na www.skutecnydarek.cz!

Chcete pomoci a nepotřebujete certifikát?

Rádi přispějete lidem v chudých zemích a nepotřebujete k tomu dárkový certifikát? I tuto variantu nabízíme na webu skutecnapomoc.cz. Nejefektivnější pomoc spočívá v nastavení trvalého příkazu v tomto formuláři. Pomožte nám zlepšovat život lidem v těch nejchudších zemí světa!

Mrkněte taky na...