Celebrity

Připadá Vám tento herec nějak povědomý? Pak Vám možná učaroval jeho nakažlivý klukovský úsměv ve Filmu Lara Croft: Kolébka života, získal si Vás coby Fantom Opery nebo Vás zaujal coby hrdinný král Leonidas ve velkolepé podívané 300: Bitva u Thermopyl. Tak jako tak, jedna věc na Gerardu Bulterovi budí pozornost - v každém filmu totiž vypadá úplně jinak, ale nikdy nemůžete říct, že byste ho přehlédli. Díky své výraznosti patří k  nejvyhledávanějším hercům jak ve Velké Británii, tak ve Spojených státech.

Pro mě ho objevila moje kamarádka Kelly, která mu neřekne jinak než "my future husband", čili můj budoucí manžel. Sice jsem neviděla Fantoma Opery, ale zato se mi moc líbil v Laře Croft, ve filmu Timeline, kde se coby jeden z archeologů vrátil do minulosti, a tam zůstal s dívkou svého srdce, a v neposlední řadě jako Leonidas v 300, které jsem viděla už nejmíň pětkrát, a i když je to film spíš pro chlapy, díky Gerardu Butlerovi si v něm najdeme něco i my holky.

 

 

 

 

Číst dál...

27. září zemřela legenda a člověk, který byl hrdinou nejen ve filmu - Paul Newman. Většina z nás zná tohoto vynikajícího herce díky jeho roli Butche Cassidyho ve filmu Butch Cassidy a Sundance Kid, kde si zahrál s dalším idolem své generace - Robertem Redfordem. Paul Newman ale nebyl jen skvělým hercem, snažil se dělat svět lepším i ve svém soukromí, a nejen proto mi bude chybět. V následujícím článku se o tomto člověku dozvíte něco více.

 

 

 

 

 

 

 

Číst dál...

Tohoto sexy herce asi znáte díky postavě Petera Petrelliho, kterou ztvárnil v seriálu Heroes (Hrdinové). 

Jmenuje se Milo Ventimiglia, a pokud Vám přišel povědomý, možná zjistíte, že jste ho už dřív mohly vidět jako přítele dcery v seriálu Gilmorova děvčata, který dost dlouho vysílali i na české televizi.

 Jak už jeho jméno i vzhled napovídá, má italské předky. A ačkoliv to na tomto obrázku není tolik vidět, umí nahodit opravdu citlivý kukuč <!-- Wink. Nevím, jestli to bylo víc postavou, kterou hraje, nebo hercem samotným, ale mě zaujal natolik, že jsem se rozhodla mu věnovat článek na svém blogu.

 

 

 

Číst dál...

19. listopad 2008: Americký časopis People volil nejvíc sexy muže roku, a stal se jím Hugh Jackman, známý například ze seriálu X-Men jako Volverine.

V tomto článku najdete 15 nejvíc sexy mužů tohoto roku. Který se nejvíc líbí Vám?

Hlasujte přidáním komentáře, ale doporučuju bez čárek a háčků, češtinu to moc nezvládá...

Pokud se Vám líbí někdo úplně jiný, podělte se o svůj názor taky, uděláme si pak svoji vlastní TOP10 a PEOPLE se může jít zahrabat!

 

 

Číst dál...