Patříte k příznivcům seriálu How I met your mother a líbí se Vám Robin Sherbatsky? Pak se v tomto článku dozvíte něco více nejen o postavě Robin Sherbatsky, ale i o její představitelce Cobie Smulders. Naleznete zde i populární videoklipy k hitům Let's Go to the Mall a Sandcastles in the Sand.

Kdo je Robin Sherbatsky?

Robin Sherbatsky pracuje jako televizní reportérka na stanice Metro News One. Robin přivedl do party Ted, když se do ní bláznivě  zamiloval na první pohled a hned na prvním rande jí řekl, že ji miluje, což asi neměl dělat...každopádně později spolu nějakou dobu chodili, ale pak se rozešli.

Ke konci třetí řady se Robin vyspala s Barneym, který je teď do ní zamilovaný...ne že by se kvůli tomu nějak omezoval, ale znáte Barneyho. Video jak si Robin začala s Barneym:

a jak to dopadlo ráno:

Robin ostatně taky nezůstala jen u Teda a Barneyho, jednu dobu chodila s Gaelem, kterého hrál Enrique Iglesias, pak randila s milým chlapcem Mikem, se kterým se ale nechtěla dělit ani o zmrzlinu, s oplzlým kolegou z práce a kdo ví, kdo nás ještě čeká.

Robin dělá na konci zpráv takové ty minizprávičky ve stylu "narodilo se 12 lvíčátek v naší ZOO" a prahne po pořádné novinářské práci...už to skoro vypadalo, že ji najde v Japonsku, ale asi jí nevyhovoval parťák (šimpanz), takže se znovu vrátila do Metro News One.

Robin kdysi bývala teenagerskou popovou hvězdou v Kanadě a její písně Letś go to the Mall a Sandcastles in the Sand patří k legendárním. Pokud máte zájem, podívejte se na  úžasné videoklipy Robin Sparkles.

Videoklip k Let´s go to the Mall:

Videoklip k písničce Sandcastles in the Sand:

 

Kdo je Cobie Smulders?

Cobie Smulders, celým jménem Jacoba Fransisca Maria Smulders se narodila 3. dubna 1982 ve Vancouveru v Kanadě. Její maminka je Cobie Smuldersbritka a otec holanďan. Pojmenovali ji po holandské tetě Jacoba, z čehož vznikla její přezdívka Cobie. A že nebyla sama, má 7 sourozenců - 4 sestry a 3 bratry.

Cobie vyrůstala v Britské Kolumbii a pravidelně dojížděla za prací do Los Angeles. Původně se chtěla stát doktorkou nebo mořskou bioložkou. Hraní v podstatě objevila až na střední, když se zapojila do několika školních představení.

Během dospívání si jí všimla modelingová agentura, z čehož nakonec vyplynulo několik let cestování po celém světě, a i přesto zvládala školu, kterou úspěšně dokončila v roce 2000 a od svých spolužáků si vysloužila titul "ta nejrespektovanější".

Po střední pokračovala v modelingu, dokud se jí nenaskytla šance dostat se k filmu a televizi. Začalo to hostováním v seriálech Special Unit 2 a Jeremiah v roce 2001 až 2002. Její první velkou televizní rolí ale byla až role Juliet v seriálu stanice ABC Veritas: The Quest v roce 2003.

Cobie Smulders mluví plynule francouzsky a nyní bydlí v Los Angeles v Kalifornii. 

Filmografie Cobie Smulders:

2001 - Candy from Strangers
2002 - Special Unit 2
2002 - Jeremiah
2003 - Veritas: The Quest
2003 - Tru Calling
2004 - Walking Tall
2004 - Ill Fated
2004 - Smallville
2005 - Andromeda
2005 - The L Word
2005 - The Long Weekend
2006 - Escape
2007 - The Storm Awaits
2005 - 2008 - How I Met Your Mother
2008 - The Slammin' Salmon

Další fotky Cobie Smulders:

Cobie Smulders

Cobie Smulders

Související články:

Neil Patrick Harris alias Barney Stinson

Alyson Hannigan je těhotná!

HIMYM: Shelter Island

HIMYM: Intervention

HIMYM: I Heart NJ

HIMYM: Nejlepší burger v New Yorku

4. řada seriálu How I met your mother začala!

Mrkněte taky na...