sperky kamila

Musím se přiznat, že jsem kouzlu náramků a náhrdelníků od mé přítelkyně Kamily  Mezerové propadla už před lety. A s každou její kolekcí se znovu a  znovu zamilovávám. Každá z nás si občas zaslouží se pořádně odměnit. A když už, tak individuálně. Takový náramek z ametystů na míru nestojí jako brilianty, a přitom se v něm budete cítit úžasně žensky. Podívejte se  na náramky a kolekce šperků, které Kamila vytvořila a najděte si ten  pravý pro sebe.

JAK SE VÁM  LÍBÍ TŘEBA TYTO KAMILINY NÁRAMKY?

 

Já jsem se před dvěma roky odměnila náhrdelníkem a náramkem z bílých a tmavě modrých perel v kombinaci se zlatými kuličkami, který jsem si sama vymyslela a Kamča ho pro mě vyrobila na míru. 

Aktuálně si dělám zálusk na tuhle sadu z ametystů:

kolekce amethyst

Ale kouzelná je i kombinace těchto růžových náramků:

ruzove

Kamila vyrábí náramky, náhrdelníky i náušnice z přírodních i shell perel, polodrahokamů jako jsou citríny, růženíny, ametysty, křišťály, jadeity, obsidiány, mramor a dalších materiálů v kombinaci se stříbrem a vysoce pozlacenými kovovými komponentami. Zapínání je magnetické...

Má hotové stovky náramků a ráda vám zašle jejich foto na požádání nebo se můžete podívat do galerie na její  Facebookové stránce.

Cena šperků  je individuální podle ceny materiálu, proto pište na  a nebojte se zeptat...

Šperky Kamily Mezerové

Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila Precious by Kamila

kamila mezerovaKdo je Kamila Mezerová?

Kamča je živá a neskutečně empatická žena. Pořád něco vymýšlí...před pár lety to byly organizéry do kabelky MyBagMyLove  - na ty určitě mrkněte, pokud rády střídáte kabelky a nechce se vám pořád přehazovat obsah, a teď se našla v navrhování a výrobě šperků z polodrahokamů a perel...

Nedivá se na kameny jako na pouhý materiál, vidí v nich bytosti. A jako si hledáte přátele, měli byste si podle ní vybírat i šperky. Šperk by měl nejen ladit s vaší osobností, ale také vám prospívat ať jde o zdraví fyzické, tak psychické. (Co si budeme vykládat, už jen to, že si něco tak krásného pořídíte, vyvolá tsunami endorfinů :-)

Nejste-li si jistá, co by pro vás bylo to pravé, nechte si od Kamily poradit. Budete překvapená, jak se vyzná, a jak "vidí do lidí". A když budete mít cestu do Prahy, můžete se zastavit u ní podívat se na její poklady naživo.

Zeptejte se Kamily nezávazně na šperk vašich snů...

1000 znaků zbývá