Když jsem se po své návštěvě ZARA bavila s dlouholetým kamarádem, který shodou okolností pro ZARA pracuje, o tom, jak se běžný smrtelník může dostat k velikostem,  které už v obchodech nemají, dostali jsme se k tomu, že mi představil sesterskou značku MASSIMO DUTTI. Našla jsem zde spoustu klasických topů a sukní, ale co mě naprosto dostalo, byly šaty s geometrickou krajkou guipur.

Tyto zajímavé šaty s netradičním vzorem krajky se skvěle hodí na večeři s obchodním partnerem nebo mužem vašich snů. Jsou decentní a přitom originální a odvážné - ne ve smyslu je mi vidět až do krku - ale říkají, tahle žena ví, co chce. A hlavně - jsou děsně elegantní. Chce to už jen psaníčko a lodičky na jehlovém podpatku a budete mít jistotu, že se váš společník nebude dívat na nikoho jiného. Já bych k nim určitě nevolila černé punčochy jaké vidíte na obrázcích, ale spíš tělové.

Nevím, jak vy, ale já mám velkou slabost pro námořnicky modré cokoliv. Černá je klasa, ale tmavě modrá  sluší blondýnkám víc.

Šaty Massimo Dutti s geometrickou krajkou guipur

Šaty s geometrickou krajkou guipur  Cena: 2 995 Kč

šaty massimo dutti zepředu

šaty massimo dutti z boku

šaty massimo dutti zezadu

 

Se šperky bych to nepřeháněla, krásně by se k nim hodily třeba tyto porhodiované náušnice od Swarovski.

Swarovski Sparkling Dance Round Pierced Earrings White Rhodium Plating 5272366 600

nausnice swarovski v usich

Náušnice s krystaly Swarovski. Cena: 2 090 Kč.

Pokud jde o boty, vzhledem ke krajce bych zvolila hladké páskové sandálky v černé barvě, nic lesklého, ani se sponami nebo jinými odzdobami. Do oka mi padly třeba tyto lodičky Aldo Vetrano.

lodičky aldo vetrano

lodičky aldo vetrano

Boty Aldo Vetrano. Cena: 70 EUR.

Psaníčko černé nebo stříbrné, spíš menší a podlouhlé. Aby to nebyla úplně nuda, vybrala jsem toto třpitivé psaníčko z kolekce Aldo:

psanicko aldo bascemi

Psaníčko Aldo Bascemi Cena: 50 EUR.

 

A co vy? Jak se vám líbí tyto krajkové šaty, které jsem si vybrala já?

Další články v kategorii Móda