Deti z Bullerbynu

Milé včelky! Máme pro vás další soutěž! Tentokrát cenu do soutěže věnoval server Audiotéka.cz, na kterém najdete velké množství audioknih v češtině i jiných jazycích. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a audiokniha Děti z Bullerbynu namluvená Libuškou Šafránkovou může být vaše! Soutěž probíhá od 8. 3.  do 22. 3. 2016.

Nemáte čas svým dětem číst? Chcete dát pauzu na vlastní chvilku s knížkou a přitom své děti neochudit o večerní pohádku před spaním? Pak je na čase vyzkoušet audioknihy! Nemusíte ani nikam chodit, stačí si audio knihu stáhnout z internetové nabídky webu Audiotéka.cz a pak ji jednoduše pustit dětem.

Jak funguje poslouchání audioknih?

Audioknihy si můžete stáhnout do počítače, ale také do mobilu, iPodu nebo MP3 přehrávače a tak je vy i vaše děti můžete poslouchat při cestách autem nebo jim je můžete pustit dětemm večer před spaním. Chodíte běhat a chcete se přitom třeba učit cizí jazyk nebo si "přečíst knihu", na kterou jinak nemáte čas? I tento problém vyřešíte koupí audioknihy.

Kolik stojí audioknihy?

AUDIOTEKA CZNa serveru Audiotéka.cz koupíte audioknihy již od 69 Kč! Takže ve srovnání s tištěnou verzí knih ušetříte peníze i životní prostředí!

soutěž o audioknihu děti z bullerbynu

Zapojit se do soutěže můžete jednoduše tak, že odpovíte pomocí níže uvedeného formuláře na tři soutěžní otázky:

Nápovědu na tuto otázku najdete v sekci audio knih - pohádek.
Nápovědu na tuto otázku najdete v sekci audio knihy - angličtina.
Nápovědu na tuto otázku najdete v sekci školní a předškolní výuka.
 

Mrkněte taky na...

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz