Hudba

Videoklipy a texty mých oblíbených písniček.

Už jste slyšeli nejnovější písničku Beautiful trauma od Pink? A viděli jste to boží video s Channingem Tatumem? Na textu se podílela sama Pink! a je tradičně o tom, jak náročné vztahy mezi mužem a ženou můžou být, čili love song trochu jinak :-)

Jak se vám líbí letošní vánoční hit Ewy Farne? Za mě jednoznačně nejlepší česká písnička letošních Vánoc. Přečtěte si její text a zazpívejte si ji spolu s Ewou nebo si můžete stáhnout Vánoce na míru do mobilu nebo na počítač podle našeho návodu.

Líbí se vám písnička You and Me (In My Pocket), kterou nazpíval Milow, od kterého nejspíš už znáte písničku Ayo Technology? V tomto článku se můžete podívat na originální videoklip k této písničce, přečíst si její text a stáhnout si You and Me (In My Pocket) jako MP3.

Líbí se vám jak Bruno Mars nazpíval písničku skupiny Flee Marry You?

Jak nevím, jak působí na vás, ale na mě navzdory svému textu ty zvony evokují Vánoce, i když se tu zpívá spíš o zvonech kostelních. Každopádně na této písničce teď dost ujíždím, co vy?

nejlepsi vanocni pisnicky

Jak se nám blíží Vánoce a na každém rohu na nás z ampliónů útočí Vánoční hudba, napadlo mě dát dohromady seznam Vánočních písniček, které se mi asi nejvíc dostaly pod kůži.

V tomto článku najdete videoklipy k mým nejmilejším českým i zahraničním Vánočním písničkám a návod, jak si je stáhnout jako MP3. Každý má své oblíbené vánoční písničky, takže pokud nenajdete ty své na mém krátkém seznamu, podělte se o ně s ostatními tím, že přidáte odkaz na ně v komentáři k tomuto článku.