fotodárky reptisk

Taky každé Vánoce řešíte ten stále se opakující problém, co dát babičkám a dědečkům, když přeci "nic nepotřebují"? Co jim dát něco, co prostě neodmítnou - kalendář s fotografiemi vnoučat nebo rovnou fotoknihu? V tomto článku vám poradíme, kde si je můžete snadno, rychle a za super cenu objednat.

Stejně jako vy, i my tento problém řešíme každé Vánoce a tento rok jsme se rozhodli vyzkoušet služby firmy Reptisk, která nabízí fotoprodukty pro domácnosti i firmy. Možná se bojíte, že byste to sami nezvládli - proto jsme to vyzkoušely za vás a natočili pro vás krátké instruktážní video, jak vytvořit na webu Reptisk fotoknihu a nástěnný kalendář. Takže na vás zbývá to nejdůležitější - vybrat fotky, které chcete na své fotodárky použít!

Foto kalendáře

V nabídce firmy Reptisk najdete 5 typů kalendářů s vašimi fotkami tištěných kvalitním 170 g křídovém papíře. Více o nabídce fotokalendářů »

 • Nástěnný fotokalendář A5

  Nejmenší varianta závěsného fotokalendáře, kterou pořídíte již od 76,20 Kč.

 • Nástěnný fotokalendář A5

  Větší verze nástěnného foto kalendáře již od 86,30 Kč.

 • Nástěnný fotokalendář A3

  Největší nástěnný kaledář s fotografiemi lze koupit již od 148,50 Kč.

 • Stolní dvoutýdenní fotokalendář

  Pokud máte raději klasický stolní kalendář, a dáte přednost kalendáři s fotkami svých blízkých před klasickými stolními kalendáři s recepty, auty či zvířátky, pak si nachystejte o něco více fotek, ale výsledek bude stát za to. Tento kalendář si můžete nechat vytisknout již za 244,70 Kč.

 • Stolní měsíční fotokalendář

  Menší varianta stolního kalendáře s fotkami stojí jen 117, 60 Kč.

Jak vyrobit fotokalendář?

Vytvoření fotokalendáře je stejně jednoduché a podobné jako u fotoknihy. Podívejte se na toto krátké video, kde vám ukážeme v několika krocích, jak vytvořit a objednat fotokalendář.

Fotoknihy

Reptisk nabízí 3 druhy fotoknih na kvalitním křídovém papíře. Navíc můžete ušetřit při objednávce více kusů, protože cena se snižuje s objednaným počtem a už u 3 ks získáte další slevu. Můžete si vybrat ze 4 rozměrů: A5 na výšku (21 x 15 cm), A4 na výšku 21 x 30 cm), malý čtverec (19 x 19 cm) a velký čtverec (23 x 23 cm). Více o nabídce fotoknih »

 • Fotoknihy s pevnou vazbou

  40 stran s pevnou vazbou na kvalitním křídovém papíře - na které je nyní 50% sleva, a pořídíte je již od 217,80 Kč. Minimální počet stran je 40, maximální 200 stran + obálka.

 • Fotoknihy s kroužkovou vazbou

  Levnější fotokniha s kroužkovou vazbou, která má také 40 stran na křídovém papíře a vyjde levněji - od 124,60 Kč. Minimální počet stran je 14 a maximální 60 + obálka.

 • Fotosešity

  Nejlevnější variantou jsou fotosešity sešité sponkou, které koupíte už od 66,50 kč. Můžou mít 10 až 32 stran a lze je vyrobit v 5 rozměrech.

Jak vyrobit fotoknihu?

Pokud nejste zrovna technický typ, možná se budete chtít podívat na toto krátké video, ve kterém vám ukážeme, ja jednoduše krok za krokem vyrobit fotoknihu na stránkách Reptisk.cz.

Fotopexeso a další dárky

V sortimentu firmy Reptisk najdete také fotopexeso, fotoobrazy, magnetky s vašimi fotografiemi, Vánoční přání a PF kartičky.