anja

Maminky, ženy, dívky…sníte o vlasech, které vám bude každý závidět, budou oslnivě lesklé, zdravé, pevné, jednoduše upravitelné a provoněné? Mít takové vlasy se Vám zdá být nemožné? Omyl! My víme, jak takových vlasů dosáhnout. Vyzkoušeli jsme vlasovou kosmetiku Kérastase a řekneme vám jedno: „wow“. Trápí vás nejen během těhotenství nebo mateřství vzhled a zdraví vaší hřívy? Tak pojďte do boje s námi!

paradivkaKérastase – francouzský luxus až k nám do koupelny

Vlasová kosmetika Kérastase vykouzlí s vlasy skutečné umění. Dovolujeme si tyto produkty nazvat „vlasovými kouzelníky“. Posláním této francouzské značky bylo odjakživa dovedení vlasové péče k dokonalosti. Kérastase představuje symbol luxus, modernosti a jedinečnosti. Přesně taková si zaslouží být každá žena.

My jsme si vybrali na Parádivka.cz, která je specialistkou právě na kosmetiku Kérastase. Naleznete zde však i dekorativní kosmetiku L’Oréal Paris. Tak tohle nás baví!

12 specifických řad na každý typ vlasů

Kérastase nabízí širokou nabídku vlasové péče na každý typ vlasů, různé vlasové problémy i luxusní vlasový styling. Naleznete zde řadu na barvené a melírované, jemné, oslabené, poškozené vlasy i produkty na řídnoucí vlasy bez objemu. Pokud vás trápí mastné vlasy, lupy, citlivá vlasová pokožka, tak Kérastase je ten bojovník, kterého hledáte.

kérastase vlasová kosmetika

par3

Hustota a objem? Žádný problém

Toužíte-li po vlasech silných, hustých a opravdu objemných, zvolte řadu Kérastase Densifique. Produkty Densifique vytváří ideální podmínky pro zrod nových vlasů, zajišťují bohatost účesu bez zatížení. Jak se říká „mezi námi děvčaty“, tak doporučujeme Sérum Jeunesse – to je fakt bomba!

 

5246 917012115015431 9007699712589185293 nOlejíčky Kérastase – koncentrovaná dávka luxusu

Když bychom měli „vypíchnout“ něco, co nás od Kérastase nadchlo nejvíce, tak jsou to vlasové oleje. Vlasy nádherně voní, jsou lesklé, hebké, uhlazené a přitom bez zatížení nebo slepení. Nosíme je pořád u sebe v kabelce.

Dámy, nebojte se vyšších cen. S produkty z drogérie nikdy nedocílíte vysněných vlasů, proto investujte do kvality. Vaše vlasy si to zaslouží. Tak mrkněte na Parádivka.cz.