letni skolka s angličtinouDětem začaly prázdniny, ale pro mnohé rodiče začíná období plné starostí s tím, jak svoje děti zabavit, zajistit jim potřebnou péči a zároveň stíhat zaměstnání.

Naštěstí existují příměstské tábory, ve kterých děti mohou trávit dopoledne nebo celý den, a tak mohou rodiče v klidu odejít do práce a přitom vědět, že děti jsou v dobrých rukou a ještě se něco naučí.

Letní školky a příměstské tábory

Školní děti mohou odjet na tábor a ty starší vydrží nějakou tu hodinku doma, ale jak si poradit se školkátkem, když Vaše školka přes prázdniny nefunguje? Objevily jsme několik tipů, kam předškolní děti umístit. Během těch let s malými dětmi jsme vyzkoušely několik letních školek, kde naše děti trávily čas.

Shodly jsme se na tom, že je ideální, když jsou letní školka nebo příměstský tábor (ty jsou i pro předškolní děti) nějak tématicky zaměřeny. Naše děti se hezky zabavily například v keramickém příměstském táboře, kde každý den tvořily z hlíny, nebo v plaveckém příměstském táboře, kde se zdokonalovaly v plavání.

Také jsme se rozhodly vyzkoušet anglickou letní školku v Praze. A musíme říct, že výuka angličtiny na příměstském táboře je příjemný bonus. Děti jsou po celou dobu pobytu pod vedením zkušených lektorů, kteří s nimi procvičují angličtinu hravou formou. Děti si tak zafixují správnou výslovnost a anglické fráze, které si už budou pamatovat na věky. Nestane se jim tak, že si později nějaký český výraz otrocky převedou do angličtiny a budou používat czenglish.

Anglická školka je přes léto v provozu v dopoledních hodinách, děti mají k dispozici pití a občerstvení. Za výuku angličtiny 5x 4 hodiny zaplatíte necelé 4 tisíce korun. Zdá se nám, že nabídnout dětem nenucenou výuku angličtiny i o prázdninách je dobré osvěžení již nabytých znalostí nebo skvělé nastartování před výukou angličtiny ve školním roce.

Přejeme Vám i Vašim dětem krásné prázdniny! Odpočívejte a čerpejte sílu!

Napište nám, jaké zkušenosti s letní školkou nebo příměstským táborem máte Vy: