tycinky ketodietOmlouvám se, že jsem v uplynulém týdnu a půl vůbec nenašla čas, abych se svěřila, jak pokračuji s KetoDiet. A dnes je to 20 dní, co jsem začala a mám dole 4 kg. Čekala jsem asi rychlejší úbytek, ale na druhou stranu to  vůbec není zlé, a je to už vidět. Musím říct, že se mi v celku dařilo  dodržovat zákaz cukrů, škrobů a sacharidů, až do tohoto víkendu, kdy jsem zhřešila na oslavě svatby přátel. A pak ještě v neděli, když mamka udělala tvarohové knedlíky se švestkami. Bohužel jsem neodolala ani čerstvým švestkám. Nicméně od pondělí zase najedu na přísnějí režím.

Musím se přiznat, že jsem si celkem udělala závislost na proteinových tyčinkách KetoDiet, a zaplať pánbůh, že mi už došly a nechtěly se mi objednávat sólo. Protože jsou fakt moc dobré a je to celkem pohodlná svačinka, když člověk míří mimo domov. Jen pro odvykání na mlsání je to kontraproduktivní.

Jinak se víceméně stále držím pokynů pro první fázi, jím 5 proteinových jídel denně - k snídani kaši, k svačinám koktejly (ovocné příchutě mi chutnají víc), k obědu omeletu a k večeři polévku. K tomu  zhruba toho půl kila zeleniny.

Vzhledem k návalu práce se nejspíš ohlásím zase za týden!