kreslene svatebni oznameni mensiNašla jste toho pravého, požádal vás o ruku, a teď vás čeká ta logistická noční můra, jak vše zorganizovat, aby se z nejkrásnějšího dne vašeho společného života nestala katastrofa? A čím vlastně začít? Jak to elegantně všem oznámit a pozvat své přátele a rodinu na tu velkou slávu? Mám pro vás tip, jak originálně vyřešit alespoň část toho kolotoče kolem svatby - a to kreslené svatební oznámení, pozvánky, děkovací kartičky nebo dokonce ilustrovaný svatební web.

 

Když můžete v práci dělat to, co vás opravdu baví

Jsem názoru, že není větší štěstí, než když se váš koníček stane vaším zaměstnáním. Sama jsem měla to štěstí, když jsem na mateřské dovolené rozjela svoji firmu na tvorbu webových stránek a eshopů a myslím, že se to dá se stoprocentní jistotou říct i o přítelkyni mého kamaráda Tomáše Sobela Lucce Mannové alias Lusym.

Kdo je Lucka Mannová

kreslené svatební oznámeníLucka je ilustrátorka, malířka a kreslířka. Když mi nedávno moje 6letá Kája řekla, že by chtěla být v životě malířka, zachvěla se moje umělecká dušička radostí, ale zároveň jsem pokládala za povinnost jí říct tu smutnou pravdu, že lidí, kteří hezky kreslí je na světě hodně, ale aby se tím byla schopná uživit, musí být hodně dobrá. Stejně jako Lucka. Spolu s dalšími kamarády, kteří také propadli kouzlu výtvarné tvorby založili klub kreativních 2D výtvarníků Hearts of Creation. Když se sejdou třeba u piva, vznikne z toho rozmanitá kolekce kreseb, které si pak můžete prohlédnout na jejich Facebooku. Ale o tom jsem dnes psát nechtěla.

Ilustrovaná svatba

Chtěla jsem vám představit unikátní službu, kterou Lucka nabízí - ilustrovanou svatbu. Možná se vám už někdy dostaly do rukou svatební oznámení, která byla kreslená nebo malovaná. Možná šlo o nějaký kreslený vzor, do kterého doplnili jména snoubenců a datum svatby, ale možná to bylo svatební oznámení na zakázku, na kterém jste jednoznačně rozpoznali tváře nastávajících novomanželů, obklopených např. předměty, které charakterizují jejich společný zájem. A to už je to, co si buď kreativní novomanželé navrhli sami, nebo se obrátili na profesionála jako je Lucka.

Máme v telefonu číslo na svou kadeřnici, manikérku, zubaře a nevím koho ještě, ale ruku na srdce, jak byste hledali kontakt na ilustrátorku? Není to služba, kterou byste využívali každý měsíc či rok, ale rozhodně se vám může hodit častěji - svatbou počínaje, oznámením o narození prvního dítěte, pozvánkou na křtiny pokračujíc a tak dále a tak dále...každopádně je dobré o ní vědět nejen pro vlastní potřeby, ale i pro své přátele, kterým můžete takovým doporučením vytrhnout trn z paty.

ilustrovany svatebni webCo si můžete nechat od Lucky nakreslit?

Můžete začít klasikou, jako je svatební oznámení, pozvánka ke svatebnímu stolu a na odpolední afterpárty, nechat si napsat ručně jmenovky, program svatby, svatební menu, vlastní etikety na víno, nechat si navrhnout svatební razítko, zápichy do cukroví a cokoliv, co vás dál napadne.

Tím to nemusí končit, Lucka vám navrhne a vytvoří i svatební webové stránky, kde můžete zveřejnit nejen pozvánku na svatbu, program svatebního dne, ale také náměty na svatební dary - či rovnou "rezervační systém svatebních darů". Fantazii se meze nekladou.

Zaujala vás tato originální služba? Napište Lucce Mannové a zeptejte se, na co chcete!