Děti

detske sportovni obleceni odlo

Děti milují sportování v zimě stejně jako dospělí, ze všeho nejvíc si ale užívají pořádnou koulovačku a stavění sněhuláků. Na rodičích tak zůstává vybrat to správné oblečení, aby děti vydržely venku co nejdéle a po celou dobu zůstaly v suchu a teple.

damidci kniha obalka

Znáte Damídky? Ne? Tak to byste si měli přečíst novou pohádkovou knížku Damídci aneb Ochránci pohádkového světa!

panenka my first baby anabelle0

Když se blíží narozeniny vaší dcery,  dožene Vás vždy ta opakující se otázka, jaký dárek by si přála. U nás to bylo letos jednoduché. Mariánka se zamilovala u kamarádky do interaktivní panenky Baby Annabell, a tak jsme jí koupili ke 4. narozeninám variantu My First Baby Annabell - Pečuj o mě, která má k sobě také aplikaci pro tablet, která radí malým maminkám, jak  pečovat o miminko. A o naše dojmy z hraní s touto panenkou se s vámi rády podělíme.

10587-lego-kavarnaOpožděný Ježíšek přinesl našim holčičkám novou sadu stavebnice LEGO DUPLO - Kavárna (10587). Na rozdíl od předchozích sad stavebnice, které byly hodně orientované na zvířátka, přinesla tato sada nový vítr i do každodenních her mých dcer. Zatímco doposud jsme pořád stavěly různé zoologické zahrady, farmy a lesní parky, s kavárnou si začaly hrát na každodenní život lidí. Začaly stavět nejen samotnou kavárnu podle návodu, ale rozšiřovat ji na restauraci se zahrádkou a dětským koutkem nebo ji zakomponovaly do velkého domečku.

dívčí zimní kabátek G-mini Barbara Přituhuje a my jsme pro Vás tentokrát otestovali dívčí zimní bundu nebo kabátek značky G-mini, který můžete koupit na eshopu ProDěti.cz za 799 Kč. Testovali jsme bundu malinové barvy ve velikosti 128, což odpovídá naší 5leté Karolínce. Kája má z loňska lyžařskou bundu O'Style, ale chtěli jsme jí pořídit něco trochu parádnějšího, když jde třeba do divadla a nelítá po venku.

Pokud máte rádi kvalitní dětské oblečení české výroby, pak se vám možná bude líbit i tento kabátek. Přečtěte si, co si o ní myslíme...

Dětský kabátek G-mini

  • Značka: G-mini
  • Materiál: technosoft / 100% polyester
  • Barva: malinová
  • Určena pro: dívky
  • Velikosti: 86, 92, 104, 128
  • Země původu: Česká republika
  • Cena: 799 Kč

LEGO DUPLO Lesopark

Tento měsíc jsme pro vás otestovaly novinku v sortimentu DUPLO - Lesopark (10584). Musím říct, že pro mě osobně je to zatím nejhezčí sada stavebnice DUPLO, se kterou jsem se setkala. V tomto článku se s Vámi podělím o dojmy mé a mých holčiček z této sady stavebnice DUPLO. Můžete se zde podívat na některé naše výtvory, videa a rozličné tipy, jak si s ní hrát.

dětská zimní bunda

Tento měsíc jsem pro vás otestovala dětskou zimní bundu O'Style Hearts, kterou jsem starší dceři Karolínce koupila jako druhou zimní bundu, když začalo být blátivo, a já mohla její první, kterou má z NEXT, prát skoro ob den. Tím pádem mám i srovnání s touto bundou, a ačkoliv jsem ji původně kupovala jako "tu levnější, záložní bundu", stal se z ní brzy náš favorit. Zajímá vás proč? Přečtěte si celou recenzi...

Funkční dětské sněhule Demar Billy B

Přiblížil se čas jarních prázdnin, které spousta rodin stráví na horách, a tak se možná poohlížíte po sněhulích pro své děti. Já jsem pro vás se svými dcerami Mariánce (2) a Káje (4) otestovala funkční dětské sněhule Billy B značky Demar, které mají nepromokavý svršek a vnitřní vložka je ze 100% přírodní ovčí vlny. Tento model sněhulí v růžové barvě je určen pro holčičky, ale v sortimentu eshopu Prodeti.cz najdete sněhule i pro kluky a dospělé.

Co nového na Bizy-bee?