Krása

kosmetická řada CareMedica TCM

Když mi před 2 měsíci poslal pan doktor Vladař k otestování kompletní sadu přírodní kosmetiky CareMedica ze svého eshopu www.obchodcinskemediciny.cz, čekala jsem kvalitní přírodní kosmetiku s výtažky z bylin a hub proti vráskám, ale dočkala jsem se velmi příjemného překvapení. Tato kosmetika s ingrediencemi z tradiční čínské kosmetiky totiž umí oproti klasickým hydratačním pleťovým krémům a sérům něco navíc. V tomto článku se s vámi podělím o své dojmy z dvouměsíčního každodenního používání této kosmetické sady.

Číst dál...

Global antiage Erboristica

Vzhledem k tomu, že žádná z nás nemládne, a mně už táhne na 4. křížek, rozhodla jsem se po Novém roce trochu rozmazlit a vyzkoušela kosmetickou řadu proti vráskám Global Anti-age od italského značky přírodní kosmetiky Erboristica. Tato řada je charakteristická tím, že obsahuje kyselinu hyaluronovou a další účinné látky rostlinného původu, takže je vhodná i pro vegany.

Číst dál...

kosmetika s mandlovým olejem WELEDA

Tento měsíc jsem pro vás otestovala novinku v sortimentu přírodní kosmetiky značky WELEDA. A to sprchový krém a krém na ruce z řady mandlové péče pro citlivou pokožku. S kosmetikou WELEDA jsem se zatím setkávala jen coby maminka, když jsem používala jejich řadu s výtažkem z měsíčku na opruzeniny a jako pleťový krém pro děti v zimě. Nyní konečně došla řada i na mě :-)

Číst dál...

kvasinkové infekce

Kvasinkové infekce dokáží pořádně potrápit, zvláště pak v teplých dnech. Věděli jste, že kvasinky napadají nejen intimní partie, ale i další časti těla, jako jsou nohy?

Číst dál...

helan intimni gelTrápí Vás často záněty intimních partií i přesto, že používáte intimní mycí gely? Možná jste si jen nevybrala ten správný. Otestovala jsem pro vás 100% přírodní mycí gel z řady italské přírodní kosmetiky HELAN.

Číst dál...

pletovy krem s arganovym olejemTentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet pro změnu něco pro maminky, a to pleťový krém proti vráskám s arganovým olejem a kyselinou hyaluronovou. Po dobu 7 dní, kdy jsem ho používala, jsem pro Vás každé ráno zaznamenala rozdíl.

Patříte mezi ty, kterým není jedno, co si dají na sebe nebo co jí? Pak vás možná zaujme čistě přírodní italská kosmetika italské firmy Athena's.

Číst dál...

zacpa prujem

Bez ohledu na věk, zácpu asi zažil každý z nás. Pokud ale nejste příznivci chemických projímadel, možná první vyzkoušíte přírodní cestu - projímavé potraviny. V tomto článku se dozvíte, které potraviny působí projímavě, a které naopak způsobují zácpu.

Číst dál...

behani

Slunečné měsíce přímo nabádají ke krosovým výběhům a časté pohledy do zrcadla v šatech povzbuzují přirozenou ženskou motivaci vylepšit si kondici i postavu. Co všechno je potřeba s sebou vzít? Pokud se i vy chystáte na delší výběh do terénu, nepodceňte svoji výbavu. Připravit byste se měla skutečně na každou situaci, nechcete se přece domů vrátit rodině vyprahlá nebo s modřinami.

Číst dál...