Testy

panenka my first baby anabelle0

Když se blíží narozeniny vaší dcery,  dožene Vás vždy ta opakující se otázka, jaký dárek by si přála. U nás to bylo letos jednoduché. Mariánka se zamilovala u kamarádky do interaktivní panenky Baby Annabell, a tak jsme jí koupili ke 4. narozeninám variantu My First Baby Annabell - Pečuj o mě, která má k sobě také aplikaci pro tablet, která radí malým maminkám, jak  pečovat o miminko. A o naše dojmy z hraní s touto panenkou se s vámi rády podělíme.

Číst dál...

10587-lego-kavarnaOpožděný Ježíšek přinesl našim holčičkám novou sadu stavebnice LEGO DUPLO - Kavárna (10587). Na rozdíl od předchozích sad stavebnice, které byly hodně orientované na zvířátka, přinesla tato sada nový vítr i do každodenních her mých dcer. Zatímco doposud jsme pořád stavěly různé zoologické zahrady, farmy a lesní parky, s kavárnou si začaly hrát na každodenní život lidí. Začaly stavět nejen samotnou kavárnu podle návodu, ale rozšiřovat ji na restauraci se zahrádkou a dětským koutkem nebo ji zakomponovaly do velkého domečku.

Číst dál...

dívčí zimní kabátek G-mini Barbara Přituhuje a my jsme pro Vás tentokrát otestovali dívčí zimní bundu nebo kabátek značky G-mini, který můžete koupit na eshopu ProDěti.cz za 799 Kč. Testovali jsme bundu malinové barvy ve velikosti 128, což odpovídá naší 5leté Karolínce. Kája má z loňska lyžařskou bundu O'Style, ale chtěli jsme jí pořídit něco trochu parádnějšího, když jde třeba do divadla a nelítá po venku.

Pokud máte rádi kvalitní dětské oblečení české výroby, pak se vám možná bude líbit i tento kabátek. Přečtěte si, co si o ní myslíme...

Dětský kabátek G-mini

  • Značka: G-mini
  • Materiál: technosoft / 100% polyester
  • Barva: malinová
  • Určena pro: dívky
  • Velikosti: 86, 92, 104, 128
  • Země původu: Česká republika
  • Cena: 799 Kč
Číst dál...
kosmetika s mandlovým olejem WELEDA

Tento měsíc jsem pro vás otestovala novinku v sortimentu přírodní kosmetiky značky WELEDA. A to sprchový krém a krém na ruce z řady mandlové péče pro citlivou pokožku. S kosmetikou WELEDA jsem se zatím setkávala jen coby maminka, když jsem používala jejich řadu s výtažkem z měsíčku na opruzeniny a jako pleťový krém pro děti v zimě. Nyní konečně došla řada i na mě :-)

Číst dál...
Mycí gel pro intimní hygienu HELAN

Trápí Vás často záněty intimních partií i přesto, že používáte intimní mycí gely? Možná jste si jen nevybrala ten správný. Otestovala jsem pro vás 100% přírodní mycí gel z řady italské přírodní kosmetiky HELAN.

Záněty a z nich vyplývající výtoky z pochvy netrápí jenom ženy v těhotenství. Tyto záněty jsou v 80% způsobeny kvasinkami. Příčin je ale celá řada. Často se výtok dostaví po léčbě širokospektrými antibiotiky, které vybijí všechny bakterie. I ty, které udržují přirozené prostředí v pochvě a naopak brání nerovnováze a přemnožení kvasinek a jiných bakterií, způsobujících záněty. Důvodem může být ale i časté střídání partnerů, zavádění různých předmětů do pochvy a hlavně nedodržování pravidelné intimní hygineny.

Číst dál...
LEGO DUPLO Lesopark

Tento měsíc jsme pro vás otestovaly novinku v sortimentu DUPLO - Lesopark (10584). Musím říct, že pro mě osobně je to zatím nejhezčí sada stavebnice DUPLO, se kterou jsem se setkala. V tomto článku se s Vámi podělím o dojmy mé a mých holčiček z této sady stavebnice DUPLO. Můžete se zde podívat na některé naše výtvory, videa a rozličné tipy, jak si s ní hrát.

Číst dál...
dětská zimní bunda

Tento měsíc jsem pro vás otestovala dětskou zimní bundu O'Style Hearts, kterou jsem starší dceři Karolínce koupila jako druhou zimní bundu, když začalo být blátivo, a já mohla její první, kterou má z NEXT, prát skoro ob den. Tím pádem mám i srovnání s touto bundou, a ačkoliv jsem ji původně kupovala jako "tu levnější, záložní bundu", stal se z ní brzy náš favorit. Zajímá vás proč? Přečtěte si celou recenzi...

Číst dál...
Athena's Pleťový krém s arganovým olejem 50 ml

Tentokrát jsem se rozhodla vyzkoušet pro změnu něco pro maminky, a to pleťový krém proti vráskám s arganovým olejem a kyselinou hyaluronovou. Po dobu 7 dní, kdy jsem ho používala, jsem pro Vás každé ráno zaznamenala rozdíl.

Patříte mezi ty, kterým není jedno, co si dají na sebe nebo co jí? Pak vás možná zaujme čistě přírodní italská kosmetika italské firmy Athena's.

Číst dál...