Zima je za námi a co nevidět nás čekají letní prázdniny. Pokud již teď přemýšlíte, jak zabavit své děti o letních prázdninách, pak pro Vás máme tip, který určitě oceníte. Letní anglická škola a letní anglická školka v Praze je tím pravým programem.

letní školka

Jazyková škola Berlitz pořádá každoročně letní jazykovou školu a letní jazykovou školku v Praze pro děti od 4 do 15 let. Nenechte své děti se o prázdninách nudit a dopřejte jim vzdělání ve formě angličtiny! Děti se v letní jazykové škole a školce nejen zabaví, ale osvojí si angličtinu. A to vše formou hry!

Letní jazyková školka v Praze

V jazykové škole Berlitz myslí na jazykové vzdělání již od nejútlejšího věku. V letních měsících proto využijte jazykovou školku v Praze. O Vaše děti bude zcela postaráno včetně zajištění jídla i pití.
Letní jazyková školka v Praze se zaměřuje na výuku angličtiny formou hry. Vaše ratolest ani nepozná, že se učí novému jazyku. Letní jazyková školka je určena pro děti od 4 do 7 let. Letní jazyková školka probíhá v dopoledních hodinách, od 9 do 12:30. Proto pokud máte děti v tomto věku, neváhejte a přihlaste je do letní jazykové školky v Praze. Cena letní jazykové školky v Praze je 2995,-.

Letní jazyková škola v Praze

Máte dítě ve věku od 8 do 15 let a přemýšlíte o jeho umístění po dobu letních prázdnin? Pokud se přes léto zdržujete v Praze nebo v Praze dokonce bydlíte, přihlaste svou ratolest do jazykové školy Berlitz, která každoročně pořádá letní jazykovou školu pro děti a mládež.
Výuka letní jazykové školy probíhá v centrech jazykové školy Berlitz v Praze. Letní jazyková škola pomůže Vašemu dítěti prohlubovat znalost cizího jazyka a po prázdninách ve škole zazáří díky svým znalostem.

Výuka jazykového kurzu probíhá celá v cizím jazyce a díky konverzační metodě, kterou nabízí jazyková škola Berlitz, bude Vaše dítě mluvit cizím jazykem rychleji. Výuka probíhá zábavnou formou v malých skupinkách, takže má lektor dostatek času na každého studenta. Po celou dobu trvání jazykové školy je pro děti zajištěn pitný režim i občerstvení. Letní jazyková škola v Praze probíhá v dopoledních hodinách, a to od 9 do 13 hodin. Cena letní jazykové školy v Praze je 3995,-.

Udělejte pro své děti maximum a nezapomínejte na ně ani o prázdninách. Díky jazykové školce a škole v Praze se nebudou Vaše děti nudit, naučí se a prohloubí si své jazykové znalosti a ještě si pohrají a zaskotačí s kamarády svého věku.

 

Mrkněte taky na...