Milujete vy i Vaše děti LEGO? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít tuhle unikátní akci v Praze - LEGO® Kids Fest, který bude probíhat od 13. do 28. června 2015.

LEGO® KidsFest Praha je určena návštěvníkům všech věkových kategorií! Na 10 000 m2 najdete miliony LEGO® kostek poskládaných do různých veleděl reprezentujících různé sady stavebnice LEGO, ale i hromady kostiček, ze kterých můžete se svými dětmi a přáteli postavit cokoliv si zamanete. Budou zde desítky specializovaných LEGO zón, velké sochy oblíbených hrdinů, galerie světových uměleckých děl z LEGO kostek, ale i atrakce a soutěže.

lego kids fest Praha

Kde se koná LEGO® Kids Fest?

LEGO® KidsFest se pořádá od 13. do 28. června 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.

Návštěvní hodiny

 • Po - pá: od 10.00 hod. do 19.00 hod
 • So - ne:
  • od 09.00 hod. do 14.00 hod. dopolední vstupy
  • od 14.00 hod do 19.00 hod odpolední vstupy

Kde koupíte vstupenky na LEGO® Kids Fest?

Chcete se vyhnout čekání ve frontě? Kupte si vstupenky v předprodeji na ticketpro.cz, nebo osobně v prodejních místech Ticketpro. Možnost koupit vstupenky je také na místě během trvání festivalu. Děti do dvou let mají vstup zdarma. Cena vstupenky je 399 Kč. Vstupenky je lepší zakoupit předem. Denní kapacita vstupů je omezená. Na návštěvu LEGO® KidsFestu si vyhraďte 2-3 hodiny.

Parkování a stravování na LEGO ® Kids Fest

Parkovat lze v prostorech areálu, nebo v bezprostřední blízkosti areálu za poplatek. Stravování je k dispozici v PVA EXPO PRAHA Letňany. Na místě si můžete koupit občerstvení nebo konzumovat vlastní jídlo a pití v prostorách výstavy tomu určených – místa pro stravování.

Další vychytávky na LEGO ® Kids Fest

 • Jak neztratit vlastní dítě?
  Ve vstupní hale najdete náramky pro děti, na které můžete zapsat své telefonní číslo. U vstupu je také označeno místo „Ztracený rodič“.

 • Bezbariérový přístup a lidé se speciálními potřebami
  Výstaviště je vybaveno bezbariérovým vstupem. V prostorech výstaviště je dostatek oddychových zón a míst k sezení. Zvířata na festivalu nejsou povolena. Pro nevidomé návštěvníky toto omezení neplatí, a tudíž vodící psi jsou vítáni.

 • Pro maminky s miminky
  Maminky s nejmenšími dětmi mohou v prostorech výstaviště odložit dětský kočárek ve vstupní hale v šatně. Povolen je i vstup do prostor výstavy s kočárkem. Dočasné „parkování“ kočárku a možnost nakrmit nejmenší návštěvníky festivalu máte také v oddychové zóně LEGO DUPLO.

 • LEGO obchod
  Pokud se do nějaké stavebnice LEGO zamilujete, můžete si ji koupit se speciální slevou platnou pouze pro LEGO® KidsFest v LEGO obchodě přímo na místě.

 • Bankomat
  Bankomat najdete ve vstupní hale 1., v prostorách výstaviště.

Více podrobností najdete na:

Webových stránkách www.LEGOkidsfest.cz nebo Vám je sdělí na emailové adrese

Mrkněte taky na...