stale nezvestnaKdyž jsem si na přebalu bestselleru Chevy Stevensové Stále nezvěstná přečetla, že jde o příběh ženy unesené neznámým mužem, měsíce vězněné v horské chatě, znásilňované, ponižované a podrobované nejnesmyslnějším pravidlům, a vystavené té nejhorší ztrátě, která ji mohla potkat, říkala jsem si, že tahle knížka bude opravdu hodně drsná a naturalistická. Díkybohu nebo pro někoho bohužel, to tak strašné nebylo.

Přesto je kniha Stále nezvěstná poutavě napsaným a napínavým thrillerem /detektivkou/, ve kterém najdete napětí, lásku, nebezpečí, tajemství, přátelství - no prostě to, co má každá dobrá knížka mít.

V tomto článku se dozvíte o čem je kniha Stále nezvěstná, kterou napsala kanadská spisovatelka Chevy Stevensová, a dozvíte se i něco více o autorce samotné.

O čem je kniha Stále nezvěstná?

Bestseller Stále nezvěstná je příběhem realitní agentky Annie O'Sullivanové, která se zpovídá své psychiatričce a vrací se k tragické kapitole svého života, kdy byla unesena neznámým mužem, více než rok držena v horské chatě, každý večer znásilňována a nucena podrobovat se nesmyslným pravidlům jako jíst a chodit na toaletu jen ve stanovenou dobu, každý večer se koupat, oblékat si jen oblečení vybrané únoscem, číst jen knihy, které jí nařídil atd.

Jako by toho nebylo samo o sobě dost, povedlo se únosci, kterého Annie nazývala Úchyl, přivést ji do jiného stavu. Podaří se Annie uniknout i s dítětem? Měl její únosce komplice? Odhalilí Annie dávné rodinné tajemství?

Přečtěte si knihu Stále nezvěstná a dozvíte se víc.

Proč si přečíst knihu Stále nezvěstná?

Jednoduše proto, že Stále nezvěstná je prostě kniha, od které se nebudete moci odtrhnout dokud ji nedočtete.

Kde koupíte knihu Stále nezvěstná za super cenu?

Knihu Stále nezvěstná a spoustu dalších skvělých knih koupíte na internetovém knihkupectví November.cz.

Kdo je Chevy Stevensová?

Chevy Stevensová je pseudonym spisovatelky René Unischewski, která vyrostla na ranči na ostrově Vancouver u jihozápadního pobřeží Britské Kolumbie v Kanadě. Než zahájila svou spisovatelskou kariéru, živila se stejně jako hlavní hrdinka její knihy jako realitní agentka.

Stále nezvěstná je jejím debutem a vyšla v 21 zemích. Aktuálně píše svou druhou knihu Never Knowing.

Mrkněte taky na...