Premiéra filmu Harry Potter a relikvie smrti

V tomto článku najdete informace o novém filmu Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/, odkazy na stažení titulků a filmu, trailer a další zajímavé odkazy na jeho recenze, oficiální web atd.

Také se zde dočtete o čem je první část sedmého dílu filmu o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, a můžete se podívat na ukázku z filmu Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/ v češtině.

Rezervovat lístky na Harry Potter a relikvie smrti.

 

 

Upoutávka/trailer k filmu Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/

Chystáte se do kina na film Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/? Podívejte se na filmovou upoutávku v češtině, ať víte, do čeho jdete.

Informace o filmu Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/

Žánr: Dobrodružný / Drama / Rodinný / Fantasy
Velká Británie / USA, 2010, 146 min

Režie: David Yates
Hrají: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Bill Nighy, Bonnie Wright, Tom Felton, Clémence Poésy, Michael Gambon, John Hurt, Miranda Richardson, Rhys Ifans, Jamie Campbell Bower, Brendan Gleeson, David Thewlis, Robbie Coltrane, Helen McCrory, Evanna Lynch, Warwick Davis, Timothy Spall, Julie Walters a další

 

O čem je film Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/?

Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/ je sedmým, a tedy posledním dílem série knih o kouzelnické učni Harrym Potterovi. Tvůrci filmu Harry Potter a relikvie smrti tento závěrečný díl knihy rozdělili do dvou filmů, možná aby diváky neochudili o detaily a zápletky, ale spíš z finančních důvodů, neboť co si budeme vykládat, dva filmy vydělají více než jeden...

První část filmu začíná nebezpečnou misí, na kterou se vydávají Harry, Hermiona a Ron s cílem zničit viteály, které mají Voldemortovi zajistit nesmrtelnost. A tentokrát už to nemají "tak jednoduché", protože jestli si dobře pamatujete, na konci minulého dílu Snape zabil Brumbála, a přivrženci Voldemorta od té doby ovládli ministerstvo kouzel a potažmo i Bradavice. Není tedy divu, že se ani jeden z nich už do školy nevrátí za účelem pokračování ve studiu, ale s cílem pomoci svým přátelům, kteří jsou terorizováni smrtijedy, kteří je nutí studovat černou magii.

Titulky k Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/

Zde si budete moci za nedlouho stáhnout titulky k filmu Harry Potter a relikvie smrti.

Chcete si stáhnout film Harry Potter a relikvie smrti?

Bezpečná a slušná verze filmu zatím není k dispozic, vraťte se sem později, jakmile ji objevím, hodím sem odkaz.

Odkazy k filmu Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/

Oficiální stránka filmu Harry Potters a relikvie smrti

Stránka o filmu Harry Potter a relikvie smrti na CSFD.cz

Stránka o filmu Harry Potter a relikvie smrti na IMDb.com

Recenze filmu Harry Potter a relikvie smrti na iDnes.cz

Nejnovější články na Bizy-bee