Filmy

50 odstínů šedi

Padesát odstínů šedi - Fifty Shades of Grey - tolik očekávaná, tolik proklínaná, tolik oslavovaná kniha, kterou přečetly tisíce čtenářů. Nebo snad jen čtenářek? Knihu možná vzalo do ruky více žen než můžů, ale film snad viděli ve větším zastoupení i muži. Kdo tento příběh přečetl nebo jej viděl v kině, jistě si na celé téma a jeho zpracování učinil vlastní názor. Přečtěte si názory tří žen.

Číst dál

Zajímají vás nominovaní na oscara a vítězové jednotlivých kategorií jako je Nejlepší film, Nejlepší mužský herecký výkon nebo kdo je nejlepší herečka?

Favoritem letošních Oscarů byl už dlouho film Králova reč s Colinem Firthem v hlavní roli, ale počítalo se i s hitem roku, kterým byl film Počátek, ve kterém zazářil Leonardo Di Caprio. O Natalie Portmanové se hovořilo jako o tutovce, pokud šlo o oscara na nejlepší ženský výkon. Zajímá vás, jak to nakonec dopadlo?

V tomto článku najdete kompletní přehled nominovaných a vítězů oscarů za rok 2011. Vítězové jsou zvýrazněni tučně.

Číst dál...

Když Jan Budař a Jiří Macháček natáčeli s Petrem Vachlerem promo video k udělování Českých lvů, ve stylu otázek a odpovědí, v jakém jsme vloni viděli třeba Tatianu Vilhelmovou s Aňou Geislerovou, vzniklo i toto neoficiální video o sexuálních preferencích Budaře a Macháčka, které se stoprocentně vysílat nebude :-) Každopádně vy si jej můžete užít již nyní:

Macháček a Budař - Video o sexu

 

Číst dál...

V tomto článku najdete informace o novém filmu Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/, odkazy na stažení titulků a filmu, trailer a další zajímavé odkazy na jeho recenze, oficiální web atd.

Také se zde dočtete o čem je první část sedmého dílu filmu o čarodějnickém učni Harrym Potterovi, a můžete se podívat na ukázku z filmu Harry Potter a relikvie smrti /Harry Potter and the Deadly Hallows/ v češtině.

Rezervovat lístky na Harry Potter a relikvie smrti.

 

 

Číst dál...

Světová premiéra filmového zpracování 6. dílu slavné ságy o kouzelnickém učni Harrym Potterovi s názvem Harry Potter a Princ dvojí krve se blíží. Distribuční společnost ji stanovila na středu 15. července 2009.

V tomto článku si můžete přečíst o čem zhruba bude,  podívat se na upoutávku k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve (Harry Potter and the Half-Blood Prince) a zjistit, kdy se dostane tento film do českých kin.

V diskusi pod článkem se můžete podělit s ostatními návštěvníky stránky o své názory na tento díl série filmů a knížek o Harrym Potterovi a přidávat odkazy na další zajímavé články související s tímto tématem.

 

Číst dál...