dieta ketodiet měřeníDnešní pohled na váhu mi udělal radost - první kilo je dole. Večer jsem měla trochu krizi při pohledu na dobroty, které mají holky ve skříńce na mlsy, ale vydržela jsem. Taky jsem se konečně změřila, a zapsala si  údaje do tabulky na kaloricketabulky.cz. Už dřív při dietě s Mačingovou jsem se přesvědčila o tom, že často zhubnete víc na objemu než na kilech, a to je důležitější. Svaly váží víc než tuky, takže těžko říct, jestli je moje cílová hmotnost 63 kg vůbec reálná. No uvidíme.

Daly jsme si s holkami dneska dvě 40minutové procházky, ale samo s nimi člověk nemůže v tom tempu, které by bylo vhodné, když jdou pěšky. Tak jsem si k tomu dala 2 x 30 výpadů podle Cindy Crawford a 25 minut na břicho.

Trochu jsem se začetla do různých fór o  zkušeností s KetoDiet a překvapila mě jedna paní, která v první fázi pila jen 5x denně koktejl. To  jí ta kila určitě letěla dolů sama. Ale nějak si to neumím představit, být celý den na tekuté stravě. Snídaně byla klasika - skořicová proteinová kaše. K obědu jsem si zopáknula cuketové placičky, a k večeři houbovou omeletu. Přiznávám se, že jako druhou večeři si dám 20 g kešu natural. Osobně považuju ořechy za hodně prospěšné, a když je to  v rozumném množství...Mačingová je dokonce vůbec neomezuje...

Jídelníček

Snídaně: proteinová kaše KetoDiet s jablko-skořicovou příchutí

Dopolední svačina: proteinový koktejl KetoDiet s espressem, kedlubna

Oběd: cuketové bramboráky

Odpolední svačina: proteinový koktejl KetoDiet s espressem, římský salát

Večeře: houbová omeleta KetoDiet, nakrájená rajčata + okurka

Mrkněte taky na...